Örgü battaniyelerBu örgüden yapılmış battaniyelerin hem yapımı kolay, hemde evinize biraz renk katmaya yardımcı olacaktır. Bebek battaniyesi, koltuk şalı, diz battaniyesi vs. olarak kullanabilir yada dekorasyon amaçlı yatağınızın ayakucu kısına koyabilirsiniz. Elimde maalesef örnekleri yok ama zaten geneli çok kolay sadece düz örgü yada haroşa olarak yapılmış. Sadece bir tanesi saç örgülü felan eğer iyi bir örgü örücüyseniz onuda burdaki resimden çıkartabilirsiniz belki.

Daha önceki battaniye konusunda örgü battaniyelere çok fazla yer vermemiştim. Sonradan aslında bu battaniyelerin daha edinilebilesi oladukları geldi aklıma.

Biraz fazla karışık bir görüntü oldu ama eminim size daha çok yardımcı olacaktır ;) . Çiçekli pembe battaniye ye kendi zevkinize göre renk ekleyebilir yada aynı renkle devam edip daha büyük bir battaniye yapabilirsiniz bence. Buradaki kullanımı sadece dekorasyon amaçlı ama dediğim gibi yaparsanız aynı zamanda kullanılabilir özelliği de olacaktır.

2 Responses

  1. funda atabek Says:

    merhaba; ahşap boyamada, objeyi zımparaladıktan sonra direk boyamaya mı geçiliyor? sanki tutkal yada benzeri bir astar kullanılıyor diye hatırlıyorum.bir sehba aldım, boyamam gerek ama işlemleri unutmuşum. yardım istiyorum
    sevgiler…

  2. somber Says:

    zımpara yaptıktan sonra tozdan arındırmak için bir bezle iyice sildikten sonra beyaz boyayla astar uygulamanız gerekiyor. tutkal değil .

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.