Teknoloji ve dekorasyon


Müzik dinleme zevkinizi 3-5 katına çıkaracak olan bu müzik sistemlerini, farketmeden evinizi güzelleştirmek için de kullanmış olacaksınız. Bu şirin görüntüleriyle ofisinize yada evinizin herhangi bir bölümüne sıkılmadan neşe katacaklardır.

Aslında şöyle genel bir bakış attığımızda bu tarz ürünler hep Philips in başının altından çıkıyor. Ama onlar daha çok müzik setleri için bu tarz tasarımlar kullanıyorlar. Normal ses sistemleri içinde şirin tasarımları var tabiki, ama dediğim gibi daha çok micro system olarak adlandırılan bu tarz sadece bilgisayardan bağımsız kullanabileceğiniz ürünler bunlar. Günümüzde bu tarz ürün kullanan çok fazla insan kalmadığını düşünüyorum. Ama bana kalsa kullanmasam bile sadece görünüş için alırım :)

Artık hemen hemen her evde bir bilgisayar var. Bilgisayarlarda oyun, film, müzik hepsi bir arada olduğundan bence surround system ler daha kullanışlı. Bunları kullanmaya başlamadan önce küçücük şeylerden bu kadar iyi ses çıktığı aklımın ucundan bile geçmezdi. Oysa şimdi küçük bölgelerdeki kıytırık sinemalardan bile daha iyi sesleri olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyle şu anda her iki seçenek içinde örneklerim var. Bilgisayar sahibi olanlar ve olmayanlar burdan buyurun.

One Response

  1. tadilat dekorasyon Says:

    ilginç tasarımlar

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.