Yatak odası


Farkettim ki yatak odaları hakkında hiçbirşey yazmamışım şimdiye kadar. Haksızlık olmasın diye bugün yatak odalarına yer vermeye karar verdim.
Verdiğim örnekler birkaç tarza hitap edecek şekilde. Siz de benim örnek verdiğim mobilyalara ek olarak duvarlarınızı boyamak yada çeşitli aksesuarlar kullanmak suretiyle yatakodalar ınızı daha uyunası veya daha yaşanası mekanlara çevirebilirsiniz.

Duvarlara boya yada stickerlar la çeşitli şekiller verebilirsiniz. Yada kullandığınız yatak örtüsü veya minderleri kendiniz boyayarak kendi zevkinize uygun birşeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Bence yatağın başucuna asabileceğiniz küçük karelerden oluşan 3 lü ayna grubu yada yine küçük kare veya dikdörtgenlerden oluşan tablolar la odanızda modern bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Eğer o kadar modern olmasın diyorsanızda ( bu ismi kullanmak çok komik gelmiştir hep)
cibinklik kullanabilirsiniz. Ne olduğunu bilmeyenler için şu bolca mavi içeren resimdeki tül diyebilirim. Ve lütfen bunun başka bir adı varsa bana söylerseniz sevinirim. gerçekten bu kelimeyi kullanmak çok komik geliyor ve kullanmaktan hoşlenmıyorum pek.

Tabi ben sadece yatıp uyuyacağım başka işim yok istemem öyle karma karışık derseniz gayet sade ve güzel odalarda yapabilirsiniz ;) .

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.