Oturmaya bekleriz :)


-

Bugün size samimi bir ortam oluşturdum :)

Bu koltuk beklenen den biraz fazla bir samimiyet oluşturuyor ama gerektiğinde de ayrılabilmek üzere modüler bir şekilde tasarlanmış. Eğer tv izlemek istiyorsanız o kadar kullanışlı olmayabilir. İçeriye nasıl girilebileceği konusunu hiç açmıyorum zaten. Neyse zaten burada ki amacımız kullanılabilirlik ten öte gözümüz gönlümüz açılsın :D

Bu sandalye için belki bir yastık gerekebilir, o zaman daha rahat olur gibime geldi o yüzden bu yastığı da ikea’dan sandalye için seçtim.

Halı ya gelince onu da Mary-Kate ve Ashley kızlarımız ın koleksiyonundan seçtim. Diğer halıları için google dan arayıp çeşitli desenlerde daha birçoğunu bulabilirsiniz. Halılar Amazon.com a kadar heryerde satılıyor. Türkiye’de de satışı var bildiğim kadarıyla. Link vermiyorum, çünkü zaten farklı farklı yerlerde çok fazla satış var.


Son olarak odamızı tamamlamak için olmazsa olmaz kitaplıklarımdan ve hem dekoratif hem de aydınlatma amaçlı bu şirin yuvarlak masa lambaları.

E hadi buyurun! oda hazır :D

3 Responses

  1. elif Says:

    Çok güzel tasarlanmış eşyalar

  2. ayse Says:

    ya hasır sepeti çok beğendim nerde bulabilirim

  3. Tuba Mavituna Says:

    Sanirim yorumu yanlis yere yazdiniz, nerede ki hasir sepetten bahsettiginizi anlayamadim uzgunum. Tekrardan dogru yere yazarsaniz cevaplayacagim.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.