Kedi-Köpek YataklarıPiyasada kedi ve köpekler için üretilmiş birçok çeşit yatak bulunsa da genellikle birçoğu birbirine benzer şekil ve modellerde üretilmiş oluyor. Sıradan olmayı sevmeyen insanlardansanız ve onunda sıradan bir yatakta uyumasını istemiyorsanız sizin için ordan burdan topladığım o kadarda sıradan olmayan bu yataklar belki ilginizi çekebilir. ( Çok komplike bir cümle oldu ama neyse)

Petinizin klasik tarzda bir salonda uyumasını tercih ediyorsanız bu hasır görünümlü yataklar yada minik kraliçe yatakları aynı zamanda dekorasyonunuzu da tamamlayan güzel bir obje olacaktır.

Modern tarzda bir mekan içinse diğer yatakların tümü kullanılabilir. Bu şirin yatakların yatak odası veya çalışma odası gibi yerlere de hareket katacağını düşünüyorum.

Eğer kedinizle birlikte uyuyorsanız yatağınızın yanına koyacağınız yüksek bir yatak siz uyurken sizi izleyerek uyumasını ve kendini daha güvende hissetmesini sağlayacaktır. Ayrıca kediler meraklı varlıklar olduklarından dolayı yüksek yerlerde bulunup olan biten herşeyden haberdar olmak hoşlarına gider. Bu durum için 2-3 katlı oyun evlerinin katlarında bulunan yataklar yada petçiklerimiz için yazımda ki yüksek sepetten edinebilirsiniz. Oyun evleri hemen hemen her petshop ta, diğer yüksek sepetse ikea da satılmakta.
Farklı bir alternatif olarakta bu kalorifer petekleri üzerine asabileceğiniz sıcak sıcak uyumasını sağlıcak aynı zamanda kaloriferinizin üzerinde pencere varsa oradan manzara izleyebileceği bir yatak çeşidi var. Dekorasyon açısından pek ilgi çekici bir yatak değil ama onun için keyifli bir mekan olabilir ;)

5 Responses

 1. kozmik süpürge Says:

  sadece bunlar için kedi besleyesim geldi.

 2. dido Says:

  Merhaba.. bu resimleri koyduğunuz ürünleri nereden satın alabilirm.. Antalyada böyle güzel şeyler bulamıyorum..

 3. somber Says:

  Ben genelde sitede ki ürünleri yabancı sitelerden bulup koyuyorum. Bazılarında sitelerin adreslerini veriyorum. Genelde sizde bu tarz şeyleri internetten bulabilirsiniz. Özellikle kalorifere asılan yatak bayağı yaygın bir ürün bildiğim kadarıyla. Umarım kolaylıkla aradığınız gibi birşey bulursunuz.

 4. barış, Says:

  Bizim kedi bunları kullanmıyor:) illada karyolada yatacak:)

 5. somber Says:

  aslinda eskiden kendi yer minderinde uyuyodu arada ama bi kere alisinca karyolaya bidaha eski komforsuzluguna donmuyodur muhtemelen. Homie butun yataklarina haklarini veriyo saolsun . Koltukta bile uyumuyo hic. hep evin muhtelif yerlerinde ki yataklarinda yatiyo :)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.