Dünyaca ünlü karakterlerÜlkemizde lost dizisinin çok tutulmasıyla beraber, insanlar bu diziye ait tüm koleksiyon materyallerine sahip olmak istediğinden dolayı artık Türk halkının büyük bir çoğunluğu da bu figürlerden haberdar oldu. Türkiye dışındaki birçok ülkede uzun yıllardır varlığı bilinen bu figürlerle sevdiğiniz dizi kahramanları veya grup elemanları yada maskotlarını evinizin vazgeçilmez aksesuarları arasına katabilmeniz için size birkaç önerim olacak.

Burada hemen hemen dünyaca ünlü tüm dizi ve film karakterlerini bulmanız mümkün. Lost, Buffy The Vampire Slayer, Matrix, Kill Bill, Lord Of The Rings vs. gibi son zaman film ve dizilerinin yanısıra, gençliğinize veya çocukluğunuza yer etmiş Freddy Krueger, Terminator ve Muppet Show gibi yapımların da karakter figürlerinin yanısıra puzzle veya masa üstü oyunları gibi daha birçok seçenek var. Simpsons ıda unutmamak lazım tabi :) .

Burada ise yine Star Wars, Southpark, FamilyGuy, Nightmare Before Christmas, Corpse Bride gibi daha birçok yapımın karakter figürlerini, t-shirtlerini ve dünyada hemen hemen aklınıza gelebilecek tüm çizgiromanları bulmanız mümkün.

Müzik bölümünden de biraz bilgi vermek gerekirse Iron Maiden(Eddie), Kiss, Elvis Presley, Jhon Lennon, Kurt Cobain, Queen, Jimi Hendrix, Sex Pistols gibi daha birçok müzisyeninde figürlerini bulabilirsiniz.

Sorun şu ki iki siteninde uluslararası gönderim yapıp yapmadığını bilmiyorum. Bu araştırmayıda size bırakıyorum.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.