KozıolSon Türkiye ziyaretimde edindiğim dekorasyon dergisi yardımıyla artık Türkiyede olan ve gerçekten güzel tasarımlara imza atmış birkaç marka öğrendim :) Uzunca bir süre zamanım olmamıştı ama bugün dersime çalıştım. Buradaki markaların Türkiye de yaşayanlar için pek bir anlam ifade etmiyeceğini düşündüğüm için yazmaya çekindiğim bazı konular vardı. Ama dergiyle birlikte burada gördüğüm birsürü ürünün farklı markalar altında Türkiye de de satıldığını öğrendim.

İnternette aradığımda pek bilgi bulamadım ama araştırmalarım devam edecek :D . İzleyen günlerde de marka, model ve fiyat olarak bazı bilgiler yayınlamayı düşünüyorum. Bilginize…

Pabetland de bu bahsettiğim markaların çoğu var. Ziyaret etmenizi öneririm.

Bu ürünler Kozıol adlı bir alman firmadan. Yukarda soldaki siyah gazete&dergi koymak için, onun yanındaki ise kahve kabı ve ölçü kaşığı, alttakilerde ofisiniz için şirin bant tutucular.

3 Responses

 1. nursen Says:

  merhaba evi için delirenlerdenim ve hep yabancı siteleri gezmekten bıkmıştım ingilizcen yok pek fazla senin bloğunu bulunca cennete düşmüş gibi oldum benin takip ettiğim yabancı bloklara benziyordu ve hatta çoğundan daha iyiydi ve üstelik de okuduklarımı anlayabiliyordum sana teşekkürlerimi sunuyorum ve artık takibimdesin diyorum .

 2. somber Says:

  İltifatlar ve takibe alındığım için ben teşekkür ederim :)

 3. kozmik süpürge Says:

  fheng shuı hakkında daha çok bilgi girersiniz diye bekliyorum.
  renkler ve kullanılması uygun eşyaları örnekler ve bir kaç model önerirseniz, memnun olurum.
  sevgiler…

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.