Modern yatakodaları


Eskiye göre artık modern mobilya bulmak daha kolay ve daha çok tercih edilen bir tarz. Eğer düşük bir bütçeniz varsa ikea sizin için ideal mekan olabilir. Ama birçok evde sahip olduğunuz mobilyaların aynılarıyla karşılaşmaya hazır olmalısınız. Yok ben ööle sevmem benimki farklı olsun diyorsanız biraz bütçenizi genişletmek ve daha detaylı araştırmalar yapmak zorundasınız.

Fotoğraflar size biraz fikir verebilir ve çokta fazla kullanılmayan mobilyada beyaz rengin güzelliğini farketmenize yardımcı olabilir. Açık renk seçimi yatakodanızı herzaman daha aydınlık gösterecektir. Özellike aydınlatma açısından problemleriniz varsa ( küçük pencere yada yetersiz ışık gibi) beyaz, gri yada açık renk ahşap mobilyaları tercih etmeniz daha ferah ve aydınlık bir odaya sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda büyük aynalarda odayı biraz olsun geniş göstermeye yardımcı olurlar.

Bana biraz uçuk geldi ama mantıklı karşılayacak insanlarda vardır elbet. Sağdaki yeşil örtülü beyaz yatağın fiyatını bildiriyorum, kendisi 13.000 ytl civarında.

One Response

  1. kozmik süpürge Says:

    o parayı verirsem uykum kaçar zaten uyuyamam. ben sadece buradan bakayım.
    seçtiklerinizi izlemek de keyif verici. teşekkürler, başarılar…

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.