Şirin mama kapları

Son günlerde yeni kedi alıcak olmanın heyecanı içinde internette geçirdiğim vaktin büyük bir kısmını mama kapları, yataklar tırmalama kuleleri gibi şeylere bakarak geçirdiğimden ve birçoğunu kaydettiğimden dolayı büyük bir arşive sahip oldum. Bana göre en eğlenceli ve şirin olanları mama kapları. Sizlerle de paylaşmak istedim. Ayıp olmasın diye köpekler içinde bir tane koydum ama bence birçoğu köpekler içinde kullanılabilir. Özellikle küçük köpekler için.

O kadar çok göstermek istediğim şey var ki darmadağınık durmasınlar diye bir yerde toplamaya çalıştım ama boyutları aynı olmayanlar o kadar iyi durmadı. Neyse olsun :)

Aslında benim aklımda düz beyaz seramik bir kap alıp fimo yardımıyla üzerine şekiller yapıp isminide yazarak daha ona özel birşeyler yapmak var ama bakalım. Bir yandanda görünüş açısından çokta güzel olmayan ama sağlık ve tazelik açısından daha iyi olabileceğini düşündüğümüz otomatik belirli saatlerde açılan yada kapakları infra red le açılan mama kapları var.

Sanırım sonuç 1-2 hafta sonra belli olacak :)

15 Responses

 1. kozmik süpürge Says:

  EVİ İÇİN DELİRENLERDEN SONRA; BU DA KEDİSİ İÇİN DELİRENLERE Mİ?

  ALLAH KAVUŞTURSUN.

  SEVGİLER…

 2. YAAAAAAAAAAA Says:

  bence budevirde saçma insanlar kendi çocuklarına mama tabağı alamzken hayvan mama tabaklarını napsın biraz bence bütçeyi ve aç olanları düşünün

 3. somber Says:

  bende havuzlu bir ev alamıyorum diye satanlara yada önerenlere mi kızsam acaba? alan var alamayan var doğrudur ama ben daha çok alabilecek olanlara fikir veriyorum . ayrıca uygun mama kaplarıda var 1-2 ytl ye bukadar karamsar olmayın bence ;)

 4. zen Says:

  evet! İŞTE DÜNYA…

  İŞTE İMTİHAN…

  İŞTE HAYAT ve İNSAN…

  bu ikilemleri, çelişkileri, hayatın her anına ve dünyanın her yanına yayabilir. sürekli, eleştirilecek birşeyler bulabiliriz.

  ancak; bırakın mama tabaklarını kıyaslamayı.

  ülkemizde her gün çöpe atılan ekmekler afrikayı doyuracak miktarda…

 5. TEAkolik Says:

  Eski kedi ne oldu ? Gerçi kargoyla gitmez ama :)

 6. somber Says:

  Türkiyeden gelen kedileri burda 6 ay karantinaya alıyolar. aslında yinede getirmeye karar vermiştik ama sonradan birde uçak sorunu çıktı. uçakta kargo bölümünde taşıyolar sadece, oda çok sakat, havasız kalıp ölüyomuş bazıları falan filan.. kısacası ona eziyet çektirmemeye karar verdik.

 7. TEAkolik Says:

  İğrenç bir durum :(
  Neyse ben sizin yerinize bol bol tüylerini yolarım bol bol öperim bol bol da severim :)

 8. somber Says:

  :)

 9. nursen Says:

  ben de şu anahtırlığa takıldım benim de vardı bir ara bu anahtarlıktan bek nereye koydum acaba bulayım da tekrar kullanayım çok severdim keratayı çok sevdiğim bir arkadaşım hediye etmişti.

 10. elif Says:

  Siteniz çok bğendim başarılarınızın devamını dilerim saygılar

 11. cocuklacocuk Says:

  siteniz gerçekten çok hoş,çok ilginç ve güzel fikirler var çok keyifle dolaştım…

 12. dolunay Says:

  HEREKSE SELAM YA BU KAPLARIN FIYATI NE KADAR BILGI VERIRSENIZ EGER …BIRDE DOKORASYON HAKKINDA BILGI SAHIBI EDERSENIZ SEVINIRIM …TERCIHIM DUVAR KAGIDI ZATEN GOOGLEDEN ARARKEN BU SITEYE RASLADIM IYIDE OLMUŞ KEDI KAPLARINA HAYRAN KALDIM TABIKI BIR DE ÖNERİNİZE

 13. dolunay Says:

  PRD YA EKLEMEYE UNUTUM :) ) MISAL BEN SIZE SALONUMUN RESMINI YOLLASAM SIZ SADECE HANGI NASIL KOMBINASYON EDECEGIMI SOYLIYIN YETER SIMDIDEN TESEKKÜRLER IYI CALIŞMALAR

 14. somber Says:

  Vallahi o kapları farklı farklı yerlerden bulmuştum.Konuyu yazalı da 8 ay olduğunu düşünürseniz inanın hiç hatırlamıyorum. Ama bazılarının fotoğraflarını http://www.ebay.com dan almıştım. Aynıları satışta yoktur tabi üzerinden çok zaman geçti ama “cat feed bowl” diye arama yaparsanız benzer şeylerden bulabilirsiniz. Sadece sarı kuyruğu yukarı uzanayan kedinin fiyatını biliyorum o bayağı ünlü bir mama kabı adı ” Alessi tigrito cat bowl” fiyatı da $75 civarında.

  Öteki konuya gelince seve seve salonunuz için yardımcı olmaya çalışırım ;)

 15. osman Says:

  çok gzel ama evet eski kediler ne oldu

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.