Değişik tasarımlar

Her nekadar mevsimi geçmiş olsa da bunu yazmak için kışa kadar bekleyemeyeceğim:) Bu battaniyeler bence çok güzel. Sanki yalnızlık çektiğinizde yanınızda bir arkadaş gibi. Şekli dolayısıyle sanki yatak gibi yerdense koltuk onun için daha ideal gibi görünüyor. Aynı zamanda eskimiş koltukları kamufle içinde süper bir seçenek gibi görünüyor.

Bu ne olduğu ilk bakışta bilinmeyen nesne ise, ayrı ayrı puf şeklinde yada birleştirilip koltuk olarak kullanılabiliecek garip birşey. Pek kullanışlı gibi görünmüyor ama olsun onunda takihlisi çıkar elbet. Aslında bunun gibi zaman zaman değiştirerek kullanılabilecek ürünler değişiklik seven insanlar için gayet güzel bence. Ama sanırım eski eşyalarından asla vazgeçmeyen 30-40 sene aynı eşyayı kullanmış ve imkan verseniz bile eskileri değiştirip yenisini almayan yada onca yıl bir eşyayı yerinden oynatmamış ve oynatmıyacak olan insanlar için çokta keyifli olmasa gerek.

Bu sandalye yada koltuk hernasıl değerlendiriliyorsa yine son derece kullanışsız ama bir o kadar güzel ürünlerden. İyi yanı ise istediğiniz şekilde koyup kullanabilmeniz ters, düz, yan :) hangisi rahatınıza gelirse.

One Response

  1. aslı Says:

    olmamışş bence hem kullanışlı hemde göze hitap önemli… çünkü ev demek bence rahatlık demek olmalıdır.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.