Göz alıcı kıvrımlarBu tarz kıvrımlı objelerin dümdüz objelere göre daha estetik göründüğü inkar edilemez bir gerçek.
(çok önemli bir konuymuş gibi oldu :D ) Genellikle bulunması zor ve fiyat açısından biraz pahalı olan bu ürünler çoğunlukla özel tasarımcıların elinden çıkıyor.

Ama herzamanki gibi internet sayesinde ulaşamayacağınız şeyin olmadığını da bildirmek isterim. Tek ihtiyacınız birazcık ingilizce bilmek. Bunun sayesinde tüm dünya tasarımcıları ve çoğu mağazalar ayaklarınızın altında.

Bu gün ki konumuzda birbirinden alakasız olarak birkaç çeşit sandalye ve lambalar var. Elimde fiyat olarak sadece hasır, yaprak görünümünde ki sandalyenin fiyatı var. Örnek olması açısından söylemem gerekirse kendisi 1027$.

Rahatlık açısından bakarsak lamba için böyle bir durum söz konusu değil tabi :) ama bu tarz kıvrımlı sandalye ve koltukların vücut kıvrımlarına uyum sağlayarak daha rahat olduklarını söyleyebilirim. Ama tabiki de istisnalar kaideyi bozmaz.

Bu sonuncu lambanın kıvrımla alakası olmamasına rağmen onuda koymak istedim çünkü çok hoşuma gitti. Ampullerinden biri patladığında düşünmek istemiyorum ama bu haliyle balık yumurtalarına benziyorlar :D

Bu arada belirtmek isterim ki uzun zamandır kategori sistemimde bir sorun var o yüzden son yazılarımı kategorilendiremiyorum.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.