Her odaya bir ürün


Bugün için her odaya bir ürün seçtim. Bana kalırsa hepsi birbirinden şirin ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabi. Umarım sizde benim kadar beğenirsiniz :)

Önce mutfakla başlayalım bu şirin pinokyo aslında mutfağınızdaki şirin şişelerinize yağ doldurmanıza veya herhangi bir kaptan ince ağızlı kaplara birşeyler boşaltmanıza yardımcı olacak yardımsever bir huni.

Bu yeşil köpekciği ise çocuk odalarında kullanabilir, bahçenizde çocuğunuz için güzel bir oyun alanı oluşturabilir yada evinizin herhangi bir köşesinde süs için bile kullanabilirsiniz. Üstüne oturmak için büyüklere biraz küçük gelebilir ama çocuklar için ideal bir boyutta. Ölçü konusunda pek iyi değilimdir ama ortalama bir yükseklik vermek gerekirse sanırım 45-50 cm civarındadır.

Sonraa can çekişiyor gibi görünen minik turuncu şey çalışma masaları için tasarlanmış kablo toplayıcısı. Ofisiniz veya herhangibir çalışma ortamı için kullanılabilir.

Bahçe için cool bir koltuk yada yatak. Nasıl adlandırırsanız artık. İngilizce de daybed olarak geçiyolar :)

Ne kadar alışılmamış bir durum olsa da ben bu kıvrımlı kitaplığı yada cd lik te olabilir yatakodası için seçtim. Bence yatak odasında kitaplık yada cd lik gibi şeyler son derece hoş duruyor.

Son olarakta salon yada oturma odası nasıl bir yerde yaşamayı tercih ediyorsanız orası için sehpa yada ayak uzatmak için kullanabileceğiniz aynı zamanda gazete ve dergilerinizide birarada, düzenli tutmaya yardımcı olacak birşey.

Aslında birde koltuğum vardı ama onu koyacak oda kalmadı. Neyse oda başka bir konuda karşınıza çıkar merak etmeyin :)

2 Responses

  1. Çilekli pasta Says:

    sayfanız çok güzell

  2. somber Says:

    teşekkürler.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.