Yoğun istek üzerine :)


Tatiden döndüm erimeden Türkiyeden paçayı kurtardım ve yine birkaç hafta önceki üşüme dolu günlerime kavuştum. Biraz fazlaca işim var aslında ama yoğun ısrarlarınız üzerine arşivden birşeyler bulup azda olsa yazmaya karar verdim :D

Bir ara dolaşırken bu avize ve duvar lambasına rastlamıştım. Ama neyle harmanlasam da size sunsam diye bir kenarda beklemedeydiler. Malesef şu an yanlarına uygun birşey araştıracak vaktim olmadığından tek tek görücüye çıkarmak durumunda kaldım. Biraz malzeme bakımından kapalı çarşıdaki cam avize ve mumluklara benziyorlar ama onlara göre daha modernler. Hemde kullanılacak ortam için renk açısından çok çeşitli alternatifler sunuyorlar. Özellikle mekanı içindeki düz renklerden bazılarıyla döşeyip üzerine biraz karmaşık renk olarak avize kullanmak pekte rastlanan birşey olmasa gerek.

Bu koltuğa benzer bir koltuk daha öncede yayılamıştım ama o kumaş ve kırmızıydı. Farklı bir alternatif olarak ta bunu sunmak istedim.

Diş şeklindeki masa lambasından da daha önce yayınlamıştım ama oda daha büyük ve beyazdı. Bu biraz daha espirili olabilir. Yada diğerine göre daha az gerçekçi olduğundan daha şirin gelebilir diye düşündüm. Aslında burdan bakınca dişle alakası olmayan bir tabure gibi duruyor sanki ama öyle değil işte.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.