Donna Wilson Örgüleri

clouds.jpgDün gittiğim bir alışveriş merkezinde rastladığım vitrin sergisinde buflamingos_bg.jpg bayanın ürünleriyle aramda duygusal bir bağ oluştu . Hemen vitrin camında yazan site adresini aldım ve işte sizinle paylaşıyorum.

Olağan dışı olan bu örgü karakterlerin çoğunun ismi ve huyu suyu yazıyor sitede. Neleri sever neleri sevmez gibi. Ben oldukça komik buldum :D

choccake.jpgNormalde sitede online satış da var ama kendi yapmab_dogs5.jpgk isteyen kişiler için allah kolaylık versin diyorum :) Çünkü şahsen bana gayet zor göründü. Yani şekillerini oluşturmak değil ama örgü kısımlarının makinada yapıldığını düşünüyorum. Zira elde örülemeyecek kadar ince bir dokuları var.

Mutfağınızda ve diğer odalarınızda eğlenceli bir ambiyans oluşturacağını düşündüğüm bu şirin yaratıklar için Donna Wilson ın sitesine bir göz atabilir ve kendiniz yapıp yapamayacağınıza kararcupcakes.jpg verebilirsiniz.

Bunların yanında yine sitede daha farklı olarak yastıklar ve daha değişik battaniyeler de bulunmakta. Aynı zamanda flamingolar gibi daha birçok değişik yaratık ta orada beğeniye sunulmakta. İyi seyirler.

One Response

  1. Ahmet Vergin Öztekin Says:

    Ev dekorasyonunda örgü işlerinin yanı sıra, goblen, etamin, kanaviçe gibi elişleri de kullanılabilir. Tablo olarak yaygın olarak kullanılmasının yanı sıra çeşitli renk ve modellerdeki yastıklar da ortamı zenginleştirmek de faydalı olacaktır.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.