Koltuk felan..

835big.jpgÇiçekli, böcekli, dalgalı, malgalı, dönemeçli, delikli birçok garip şekilde tanımlanabilecek normalden biraz daha değişik bikaç koltğumuz var bugün de.

Hernekadar geç olmuş olsa da evinizde bahar etkisi yaratabilecek bu koltuklardan aynı zamanda 4 mevsim baharmış gibi hissetmek için d830big.jpge yararlanabilirsiniz. Yalnız büyükçe bir ortamda barındırılmalı aksi halde mekanda yürüyecek yer bulamayabilirsiniz.

Aslında bikinili kızımızdan anlaşılacağı üzre bu dış mekan için tasarlanmış birşey gibi duruyor ama bence iç mekan da da kullanılabilir. (Bu şekilde içinde insan barındıran fotoğraflar koymayı pek sevmiyorum ama birnevi mecbur kaldım.) Mesela pembe tonlarında dekora edilmiş büyük bir gençkız odası için uygun bir koltuk olabilir. Farketmemiş olabilirsiniz belki ama pembe ve turuncu renk birlikte kullanıldığında b840big.jpgirbiriyle son derece uyum içinde olan iki renktir.

Kendinden sehpalı bu krem rengi koltuk ile sehpa derdine son. ( Abshaper reklamı gibi oldu biraz) Çok fazla eşya kullanmadığınız takdirde daha rahat edebileceğiniz küçük bir mekana sahipseniz bu gibi bir koltuk çok ideal olacaktır.msach002_z.JPG

Kullanışlılık olarak pek bir özelliğe sahip olmayan bu kırmızı yada turuncu ( tam çözemedim) koltuk mekanınızdaki sıradanlığı çok uzaklara götürebilecek potansiyele sahip. Özellikle beyaz ağırlıklı dekore edilmiş bir mekanda zıt renk olarak mekanın gözde ürünü olacağına eminim.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.