Yatak odanız da güzel olmayı hakediyor.

8837_dt.jpghabitat-bed.jpgGünlük hayatınızın büyük bir bölümünü yatak odasından uzakta geçiriyor olsanız da sabah uyandığınız da etrafınızın düzenli ve güzel dekore edilmiş olması güne daha iyi başlamanızda olumlu etkiler yaratacaktır. Bu işe en basit nevresimler ile başlayabilirsiniz. Birde dağınıklıkları toplayarak tabi :)

Özelllikle yatak örtüsü kullanmıyorsanız bu nevresimlere daha çok özen göstermeniz gerekiyor anlamına gelir. Emin olun düzenli ve farklı şekillerde yapacağınız bir yatak, yatak odanızın modunu yüksek ölçüde ve olumlu yönde değiştirecektir.

koko.jpgflores.jpgBunun için buradaki nevresim, yastık, ıvır zıvır lardan yeni fikirler edinebileceğinizi umuyorum. Modern tarzda bir yatak odasına sahipseniz nevresim seçenekleriniz klasik yatak odalarına göre daha çeşitli olacaktır.

Rengarenk nevresim veya yatak örtülerinize desenli kısmın içindeki dbedlinen.jpgüz renklerden yastıklar yada battaniye gibi ekstra aksesuarlarla daha da enerji katabilir yatakodanızı daha eğlenceli bir mekana dönüştürebilirsiniz.

Fotoğrafların üzerlerine tıklayarak daha detaylı görebilirsiniz.

Daha fazla çeşit görmek isterseniz de Koko ve Granet Hill e bakabilirsiniz.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.