Yer gösterici kartlar

moss_spr99_l.jpgBir önceki konuyla alakalı olarak davet ettiğiniz misafirleri masaya uygunft_nov05msl58_l.jpg biçimde yerleştirmek için tasarlayabileceğiniz bu kartlar özellikle eşli davetlerde konukların karman çorman olmaması için gayet işe yarar bir fikir. Misafirlerin oturmalarını kendilerine bırakırsanız sizin de yerinize oturabilirler ve size de servis yapması zor bir köşe kalabilir.

Bu kartlar yine Martha Stewart tan. Her zaman söylediğim gibi aynılarından yapmanızın yanı sıra size değişik fikirler de verebilirler. Böylece belkide az bir benzerlikle kendi eşsiz kartlarınızı tasarlayabilirsiniz.

ft_winter05msw01_l.jpgKağıttan gemi şeklinde olan bence en güzeli. Hemde yapmak için üstün bir origami bilgisine ihtiyacınız yok :) sanırım hepimiz küçüklüğümüzde nasft_fall05msw08_l.jpgıl yapıldığını öğrenmişizdir. Artık onları suda yüzdürmekten davet masanıza terfi ettirebilirsiniz. Ama kullanım alanı açısından modern bir yemek takımıyla kullandığınızda daya uygun olacağını düşünüyorum.

Değişiklik olarak bunun gibi üzerinde isimler yazan paketler hazırlayarak hem misafirlerinizin oturma düzenini sağlayabilir hemde yemek sonrasında onları keyiflendirecek çikolata yada fındık,badem gibi şeylerle içini doldurabilirsiniz.

3 Responses

  1. tara Says:

    Merhaba….Bir süredir sitenizi takip ediyorum,büyük bir keyifle hemde….ama açık konuşmam gerekirse,güncelleme gecikince tadım kaçıyor:(( Umarım sizin için herşey yolundadır…Umarım sadece ihmalkarlıktır…sevgiler…

  2. somber Says:

    Evt özür dilerim aslında biraz ihmalkarlık birazda ramazanın vermiş olduğu uyuşukluk diyeyim bugün yazarım yarın yazarım diye diye kaç gün geçtiğini farketmiyorum bile. Ama bundan sonra biraz daha az ara vermeye çalışıcam. Takip ettiğiniz için teşekkürler.

  3. seda Says:

    Slm sitenizin içeriğinde faydalı bilgiler var. Bu konudaki çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ederim

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.