Smeg

fab28cs6.jpgBugün sizleri en sevdiğim beyaz eşya markası olan smeg le tanıştırmak isted378135.jpgim. Aynı bunun gibi rengarenk buzdolabı, bulaşık makinesi vs. yaklaşık 7 yıl önce sanırım carrefour da görmüştüm ve gördüğüm anda vurulmuştum kendilerine. Ama ondan sonra birdaha Türkiye de hiçbiyerde rastlamadım. Onlar smeg markamıydı bilmiyorum tabi. Aradan çok uzun yıllar geçti.

Belki sürekli takip edenler bilirler ben yurtdışında yaşıyorum ve burada kiraladığınız evleri çoğunlukla bütün beyaz eşyalarıyla birlikte kiralıyorsunuz. İnşallah bir gün kendi evime sahip olursam o zaman kendi smeg lerime de sahip olabileceğim :) so66ccs-5.jpg

Artık insanlar genelde modern mutfaklar ve ankastre ürünler kullanıyor. Smeglerin özellikle klasik herkesin yaptırdığı huşağacı renklerinde modern mutfaklarla çok fazla uyum sağlayacağını düşü367060_70066.jpgnmüyorum. Ama country style yada ahşap renklerde mutfaklarla muhteşem bir uyum içerisinde olduklarından eminim. Eğer yeni mutfak edinmeyi düşünüyorsanız önerim, sade ve düzenli bir mutfak istiyorsanız ankastre li modern mutfaklar, şekil ve başka kimselerde görmek istemediğiniz eşsiz bir mutfağa sahip olmak istiyorsanız rengarenk smegler eşliğinde country style mutfakları tercih edebilirsiniz. Kırmızı tonlardaki modern mutfaklarla birlikte tüm kırmızı seriyide kullanabilirsiniz.Bu arada diğer ankastreler içinde smeg ler var tabikide. Gayet çeşitli ürünlere sahip olan bir marka kendisi renklilerin suk92mfp5.jpgharicinde yeni mod367095.jpgel metalik gri gibi ürünleride var.

Renkli smeg lerde tek kapılı, çift kapılı deepfreeze i altta olan ve üstte olan olmak üzere 3 çeşit buzdolabı var. Eflatun olan çamaşır makinesi. Kapağı kapalıyken ne olduğunun belli olmaması nedeniyle çamaşır makinenizi mutfaktağa koymanız gerekiyorsa hem diğerleriyle takım olacak hemde çamaşır makinesinin mutfakta olmasından hoşlanmayan birçok insan için en azından görüntü açısından iyi bir çözüm olacaktır.

4 Responses

 1. karmançormancı Says:

  allahıııım tam benlik..hatta blogumda da yazdığım gibi ben evdekileri boyamak çok istiyorum ama eşim pek oralı değil:)

 2. nil Says:

  smeg ürünlerini Merit mağazalarından bulabilirsiniz. AKMERKEZ,FLORYA veya BAĞDAT CAD.mağazalarda satılıyor. ÜRünler inanılmaz güzel ve estetik.

 3. kronick Says:

  smeg marka ürünler ayrıca MEDYA MARKT ve DARTY mağazalarında da var.. bizde yeni ev döşeyecek olduğumuz için çok araştırdım fakat sadece fiyat konusunda bilgi sahibi değilim…

 4. ecece Says:

  Smeg cihazlar gerçekten süper. Ben daha yeni aldım, pembe retro serisi cihazlarımı, Vanucci Modoko’dan. Gerçekten çok yardımcı oldular.
  http://www.sistemart.com/markalarimiz/smeg/
  İsterseniz tüm cihazları bu web adresinde görebilirsiniz.
  Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.