Muhteşem 3 lüler

212-0051750a68uc411784x.jpgDuvarlarınızda kullanacağınız bilindik tek parça tablolardansa birkaç parçadan oluşan ve birbirini tamamlayan bu tarz tabloları içindeki renklere uygun bir duvar boyasıyla ve tabiki yine uygun eşyalarla birlikte kullandığınızda klişeleşmiş tek parça duvar tablolarından çok daha iyi bir görüntü elde etmiş olacaksınız.

Asıl önemli konu birkaç parçadan oluşmuş olması tabi ama bu parça sayılarından en id212-0053143a67uc334601x.jpgeali 3. 2 yada 4 parça yaptığınızda ya çok kısa yada çok uzun görünüyorlar bence. Yukardan aşşağıda kullanacak olsanız, yanyanada kullanacak olsanız benim tavsiyem 3 parça kullanmanız.

381324s.jpgBu tarz hazır tablolar kullanmanın yanı sıra kendinizde birşeyler üretebilirsiniz. Mesela biraz olsun yağlıboyaya merakınız varsa, 3 parça aynı ölçülerde tuval alıp 3 ünü birleştirip bir bütünmüş gibi düşünerek çalışarak kendi hayalgücünüze dayalı şekiller veya bilindik yuvarlaklar kareler gibi şeyler çizerek tablonuzu tamamlayıp ayrı ayrı çerçeveleterek işe başlayabilirsiniz.

Yada daha çok fotoğrafla ilgileniyorum diyorsanız, büyük bir çözünürlükte çekilmiş ( bunun için yüksek megapixel li bir fotoğraf makinasına ihtiyacınız olacak) manzara212-0053363a68uc404866x.jpg fotoğrafı gibi birşeyi bölebilir veya birbirlerine uyumlu siyah-beyaz farklı yerlerin fotoğraflarını yanyana kullanabilirsiniz. Ama benim daha eşsiz ve satın alınamayacak bir fikrim var. Mesela eşiniz ,siz ve çocuğunuz gibi yada birkaç çocuğunuz varsa o şekilde de olabilir yada herhangi sevdiğiniz 3 kişi diyelim eşit aralıklarla yanyana durmuş büyük çözünürlük lü bir fotoğrafınızı kişiler arasındaki boşlukları kullanarak, 3 parçaya bölere212-0052182a67uc335718x.jpgk ve ayrı çerçeveleterek eşsiz bir sanat eseri oluşturabilirsiniz. Bu tarz bir fotoğrafta da renklidense siyah-beyaz çok daha güzel duracak hemde nostaljik bir hava verecektir.Bunun gibi birşeyi hediye etmekte çok güzel olurdu ama kullanılacak fotoğrafın aradaki boşluları düşünürek çekilen kişilerin bilincinde çekilmesi gerektiğinden sürpriz olanağı biraz düşük :) Ama belki kardeşler olarak böyle birşey yaptırıp annenize-babanıza hediye edebilirsiniz;)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.