Değişik birkaç şey daha…

Uzun zamandır değişik birşeyler tanıtmadığımı farkettim ve uzun zamandır arşivimde yer alan bu ürünleri sizlerle tanıştırmaya karar verdim.

lips.jpgÇok eskiden beri bu dudaklar gibi değişik telefonlar olmasına rağmen nedense kendilerine çok rağbet edilmiyor. Kolay kolay heryerde bulunamadağından mı yoksa insanlar normalden farklı ürünler kullanmayı sevmiyorlar mı? Ben henüz kendi içimde bu sorunun cevabını çözebilmiş değilim. Dudak fikri açıkça söylemek gerekirse beni pek sarmadı. Sadece değişik birşey olduğu için buraya koydum. Ama ben küçükken bizim kutu kola şeklinde bir telefonumuz vardı. Onu çok seviyordum :) Yaklaşık 3-4 yıl öncede fare şeklinde bir telefonumuz vardı. Nekadar kullanışsız olsada ısrarjaques_snookerdinner.jpgla kullanmaya devam ediyordum ama eşim bu kullanışsızlığa benim gibi sırf güzel göründüğü için katlanamadığından dolayı bir gün eve geldiğimde artık fareli telefonumuz yoktu.

Evlenmeye karar vermeden önce de bir gün evimiz olduğunda hep yemek masası yerine tenis masası alıp hem yemek hem tenis masası olarak kullanmayı düşünyorduk ama sonrasında öyle olmadı. Bu bilardo masasından yemek masasını gördüğümde ilk aklıma gelen bizim kendi fikrimiz oldu. Ama bu daha kullanışlı tabi. Yemek yiyeceğiniz zaman üstüne ayrı bir kat koyuyorsunuz ve normal yemek masası olarak kullanıyorsunuz. p1258h.jpg

Bu tahtadan dijital saati de orjinalini görene kadar tam çözememiştim. O yüzden onun hakkında biraz açıklama yapmak istedim. Saat çalışmıyorken yani pili yokken yada kapalıyken sadece dümdüz bir tahta gibi görünüyor. Saat olduğunu bilmeseniz ne işe yaradığını anlayamayacağınız düz bir tahta yani. Nerden nereye ne yansıyorda o saat orda nasıl görünüyor onun hakkında henüz bir fikrim yok malesef.krshv002_z.JPG

Birde diğerleri kadar bir numarası olmayan bu rafımız var. Her ne kadar süper değişik birşey olmasada daha öncede benzerlerinden koymamdan anlaşılacağı gibi bu tarz yamuk yumuk rafları da çok sevdiğimden bunuda es geçmek istemedim.

One Response

  1. zen Says:

    iyi tatiller…

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.