Hoşgeldim :)

untitled-1.jpg

Tatilden dönüp bir iki gün de dönüş toparlanması yaptıktan sonra yine buralardayım.

Aslında bu tarz ürünleri birleştirerek sanal odacıklar tasarlamayı ayrı ayrı şeyler koymaktan daha çok seviyorum ama başka yerledeki fotoğrafların pekte uygun olmaması nedeniyle daha çok ikeadan yapabiliyorum. Yine klozet kapağı hariç diğerleri ikea dan olmak üzere küçük, minik ve şirin olduğunu düşündüğüm bir mekan oluşturdum.

Bu aralar banyonuzda değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız belki taze fikirler verebilir. Eğer halı açısından bir taneden fazla koymalık yeriniz olursa krem rengi olanlarından da alarak, perdeylede biraz daha uyumlu hale getirebilirsiniz.

Banyonuzun herzaman düzenli görünmesi için kulak çubuğu ve pamuk gibi şeyleri kapalı bir dolapta tutmuyorsanız, kendi kaplarında tutmak yerine fotoğraftaki gibi kavanozumsu kapaklı bir kap içinde tutabilirsiniz. Böylece 3-5 ayda bir 5 dk vakit harcayarak daha düzenli bir banyoya sahip olmuş olursunuz. Bunun dışında görüntü açısından havlularınızın da banyonuzun renkleriyle uyum içinde olması daha düzgün ve düzenli bir görüntü oluşturacaktır.

Eğer küvet kullanıyorsanız sağ alt köşedeki gibi birşey kullanarak banyo sabunu vs. gibi ufak tefek lazım olacak şeyleri onun üzerinde tutabilirsiniz. Bazı insanlara k8300403a59uc29027x.jpgullanışlı gelmeyebilir ama bence boş dursa bile güzel bir görüntüsü var.

Küvette keyif yapmayı seven biriyseniz küvet etrafında kalan boş yerlere yada daha uygun koyacak yeriniz varsa oralara turuncu tonlarında tealight mumluklardan koyabilirsiniz.

One Response

  1. zen Says:

    hakkaten hoşgeldin. umarım çok güzel, eğlenceli bir tatil olmuştur.
    sevgiler

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.