Bilirmisiniz bilmem beyaz mobilya 70 ve 80 lerde çok ünlüydü. Sonrasında çıkan ahşaplar5244-6807.jpg, eskitmeler insanlara değişik alternatifler oluşturmaya başladığından beyaz mobilyalar unutuldu gitti. Ama son yıllarda ortaya çıkan retro dizayn modası sayesinde artık demode olmuş eskitmeler yada istikbal, bellona vs. lerin yardımıyla tüm evlerde aynılarını görüğümüz huşağacı rengi yada kapak ve çekmecelerine turuncular yeşiller ıvırlar zıvırlar eklenmiş çocuk odası mobilyası benzeri mobilyalardan kurtulup fotoğraftaki gibi beyazlar i6106002.jpgle daha şekilli ve cool evlere sahip olabilirsiniz. Salonunuzda büyük bir devrim yapmak isterseniz size tavsiyem kocaman yer kaplayan konsol ve gümüşlüklerden kurtulup yerine içine tabak, çanaklarınızı saklayabileceğiniz bu tarz bir dolap ve eşyalarınıza uygun renkte bir kitaplık kullanmanız.

Gelelim bu sandalye ye. Görünüş olarak farklı olduğu 74089_pe190840_s4.jpgkesin ama denemiş biri olarak hiçte rahat olmadığını söyleyebilirim. Ama misafirlerinizin fazla oturmasını istemiyorsanız işe yarayabilir :D

Bu nevresimide birkaç ay önce ikea nın yeni çıkanlar listesinde g05_2005-p88.jpgörmüştüm. Çok hoşuma gitmişti. Espirili, olağan dışı ve hoş bir nevresim.

Bu fotoğrafta burda yapılmışı var şeklindeki fotoğraflarımdan. Renkler ve konsept olarak çok beğendiğim bir mekan tasarımı. Evinizde her daim yaz mevsimini yaşatır gibi geliyor bana. Aydınlık ve sıcak.

One Response

  1. TEAkolik Says:

    Benim hatuna bu siteyi gösterdim 3 gündür başından kalkmıyor malum evliliğimde yaklaştı 12 gün felan kaldı sanırım 12 günün tamamını bu sitede geçirecek :) Emekleriniz için teşekkürler..

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.