Erik Joergensen

ej900_012.jpgDüşündüm ki sürekli ev yada ofis gibi yerlere uyabilecek şeyler barındırıyorum. Aklında cafe açmak yada cafesi olupta dekorasyonunu değiştirmeyi düşünen takipciler varsa onlara haksızlık olmasın diye cafe dekorasyonuna uygun birşeyler koymaya karar verdim bugün.

Ama ev takipçileri üzülmesin onlarında işine yarayabilir. Önerilerim evde yemek ortamı içinde uygun. Yada arkadaşlarınızla çay, kahve muhabbeti yapabileceğiniz bir dedikoduej11_002.gif köşesi için :)

Buradaki ürünlerin hepsinin tasarımı başlıktanda anlışalacağı gibi Erik Joergensen a ait. Tasarımlarından daha fazlasını görmek isterseniz ismin üzerine tıklayarak sitesine gidebilirsiniz.

Cafe sahibi insanlar için küçük bir önerim olacak. Eğer yeterli yeriniz varsa sandalye masa düzeninierik-joergensen.jpgn yanısıra biryerlere en azından 3-4 kişilik bir koltuk, sehpa ve etrafına koyabileceğiniz tekli birkaç koltuk ile küçük bir oturma grubu oluşturarak mekanınızı grup şeklinde takılan insanların yada okul kıran gençlerin :D uğrak yeri haline getirebilirsiniz. Emin olun her defasında gitmek için biyerler düşünürken hep birlikte rahatça oturabildikleri koltuklu mekanı herzaman ilk sıraya koyacaklardır.

Aynı zamanda akvaryum yada benzer birşekilde mekan içerisindeej5_020.jpg insanlara ulaşamayacak bir yada birkaç hayvanda müşterilerle duygusal bağ oluşturup insanların devamlı gelişini sağlayabilir. Şahsen ben Türkiyedeyken en çok sevdiğim mekanlardan bir tanesi içinde birsürü kedisi olan bir cafeydi. Cafenin içinde birsürü kedi yatağı vardı. Ama böyle birşey cesaret ister sonuçta kedi sevmeyen insanların gelmeyecek olmasını göz önünde bulundurmalısınız. Diğer bir sevdiğim mekanda akvaryum gibi birşeyin içinde yılanları olan yerde de yer kaplumbağaları dolaşan bir cafeydi. Ama sanırım herkes için en uygun olan balıklardır. Sonuçta balıklardan kimse korkmaz.

2 Responses

  1. esraaa Says:

    ya sitenizi yeni gördüm odama koltuk almak için aranırken ya şu s seklinde olan koltuk cok hos bikac koltuk daha gördüm ama böle türkiyedede bulabilcegimiz tasarımlar yokmu msela el seklinde koydugunuz koltuk vardı onu bellona yapmıs onu kesinlikle almayı düsünüorum ama baska bulamıorum sizce nreye bakmalıyım?

  2. somber Says:

    Değişik tasarımlı koltuklar için İstanbul/caddebostan ı tavsiye edebilirim. Bağdat caddesi değilde sahilyoluna çıkan alt yolda birsürü güzel mobilyacı vardı. Ben gitmeyeli çok uzun zaman oldu ama muhtemelen hala duruyorlardır. İstanbulluysanız dediğim yeri anlamışsınızdır sanırım. Buradakilerin aynılarından olmasa da güzel şeyler bulabilirsiniz ;)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.