Bembeyaz

wisproper.jpgBu aralar beyaza takmış durumda gibi görünebilirim ama aslında sadece bu ara değil 1 sene kadardır takmış durumdayım. Beyaz mobilya mekandaki koltuk, sandalye ıvır, zıvır, aksesuar gibi ekstra ürünlerde çok daha geniş bir kullanım alanı sunuyor. Mesela beyazlawisdot.jpg

birlikte pembe, turuncu, yeşil, mavi gibi sıradışı wistiptoe.jpgrenklerde (özellikle L şeklinde) koltuklar kullanabilir, aksesuarlarınızıda yine monokrom olarak aynı renkle devam ettirebilir yada farklı farklı uyumlu renklerlerle birlikte rengarenk bir mekan oluşturabilir, tasarımınızı düz renk yada karışık renkli modern bir halıyla tamamlayabilirsiniz.

Dengeli bir ortam oluşturmak için rengarenk tercih ettiğinizde düz renk halı, monokrom tercih ettiğinizde düz rengin yanısıra desenli halı da tercih edebilirsiniz.

400-104296.jpg

Aksesuar olarak kocaman değişik şekilli vazolar yerde, konsol yada masa gibi yerlerde estetik bir görüntü sağlayacaktır.

Beyaz mobilya uyguladığınız alanda duvarlar için düz renk boya kullanmaktansa desenli duvar kağıtları daha hoş durabilir. Eğer gözlerinizin çok yorulacağını düşünürseniz yada ilk kez desenli duvar kağıdı kullanacaksanız gözlerinizin alışması açısından başlangıçta tek birwispipe.jpg duvara uygulayıp diğer duvarlarıda duvar kağıdının içindeki renklerden boyayabilirsiniz.

Aydınlatma içinde köşe yerlerinizde kullanabilecğiniz yuvarlak yada değişik şekillerde beyaz yer lambaları mekandaki gece yaşamını hareketlendirecektir.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.