Mimlenmişim!

Lyn arkadaşımız tarafından yeni bir mim dalgasına sürüklenmişim bende :) Bu sefer ki 5 sorunun cevaplanmasından oluşuyor. Fakat ne yalan söyleyeyim takip ettiğimpek fazla blog olmadığından ( geçen seferkinde hafızamın suyunu sıkıp birkaç tabe bulmuştum) bu mimi yüksek müsadenizle es geçmeyi düşünüyorum. Öyle bir hakkım varmış :D

1-) Blog yazmaya ilk defa nasıl başladım?
2-) Blog yazılarımın konusu belli bir çizgide olması için çaba gösteriyor muyum? Yoksa içimden geldiği gibi mi yazıyorum?
3-) Blog yazmak için gün içinde bazı şeylerden feragat ediyor muyum?
4-) Blog yazmak benim için eğlenceli bir uğraşken şimdi artan bekleyiş yüzünden zorunlu bir hal almaya başladı mı?
5-) Blog yazmayı daha ne kadar sürdüreceğim?

Bunlar sorular, isteyen burdan devam edebilir.

Ama merak eden olur belki diyerekten soruları kısaca cevaplıyorum;

1- Blog yazmaya ilk defa yurtdışına taşınıp, artık birileriyle fellik fellik dükkan, mağaza gezip bak şu negüzel, bu negüzel diyemediğimden ve sürekli olarak aklıma dekorasyonla ilgili birşeyler gelip kimselere anlatamayıp, bilgisayarımda da tonla fotoğraf, ıvır zıvır, vs. biriktiğinden onları birileriyle paylaşma gereksinimi duyduğumdan dolayı başladım.

2- Yazdıklarım içimden gelenler, kendi beğendiklerim yada kendi düşüncelerim ama düşüncelerim ve beğendiklerimden sadece dekorasyonla ilgili olanları yazarak belli bir çizgide kalmaya çalışıyorum.

3- Günde değil haftada birkaç saatten etmem gerekiyor :)

4- Hayır hala eğlenceli, aksine artan bekleyişe yazmak daha eğlenceli oluyor. Sonuçta yazdıklarınızın okunacağını biliyor oluyorsunuz.

5- Gittiği yere kadar….

 

2 Responses

  1. Lyn Says:

    crazyabouthome, feedlerini ilgiyle takip ettiğim bloglardan biri. bu fırsatla kendi blog okuyucularım da haberdar olmuş olsun diye ekledim bloglar arası bu mini oyuna (: katılımın için teşekkür ederim..

  2. somber Says:

    Asıl ben teşekkür ederim. keşke daha faydalı olabilseydim.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.