Stan, Harry, Fred, James ve Redman le tanışın

splatstan.jpg

Ürünleri bu şekilde isimlendirmek çok değişik ve şirin olmuş bence. Bu arkadaşlardan daha fazlasını bulmak istedim ama malesef zaten benim bildiklerimden başka yokmuş sanırım. Yada varsa da isimlerini bilmediğimden bulamadım.

splashstan_b1.jpg

Splat Stan mobilyalarınızı çay, kahve vs. gibi içeceklerin zulmünden korumak üzere tasarlanmış. Üzerine bardağınızı koyduğunuzda biraz onu ezmiş gibi oluyorsunuz ama olsun o zaten kendini sizin mobilyalarınızı korumaya adamış o yüzden onun için üzülmenize gerek yok :)

41vlpnbp4pl_ss500_.jpg

Hanging Harry ise Türkiye de pek göremeyeceğiniz bir ışık şekli olan ipi çekince yanan ışıklar için. Bu ışıklar yurtdışında genellikle tuvaletlerde kullanılıyor ama zaten biraz eski moda birşey olduğundan yavaş yavaş piyasadan kalkan bir ışık şekli. Ama illede ışık ipine bağlıyacaksınız diye birşey yok. Yine çok fazla kalmamış olsa da tuvaletlerde ki bazı rezervuarlar üste monteli ve ip ya da zincir herneyse onu çekmek suretiyle çalışıyor. Onun içinde güzel bir aksesuar olabilir. Tek yapmanız gereken ipin ucuna kendisini asmasına yardımcı olmanız.

41fw3qbklil_ss400_.jpg

Dead Fred i ise ofisinizde ya da evinizde çalışma masanızda kalbine kalem saplamak suretiyle kullanabilirsiniz. Ürünün gerçeğinde yattığı yerin altında görünen kanlar yok tabiki. Kuru kuru yatıyor olacak. Tek kalem için kullanılabiliyor olması biraz kötü ama sadece süs için kullanılsa bile olur. Bence çok güzel.

james-book.jpg

Bu iki kafadarın ismi james. Ürünün adı ” James the bookend” diye geçiyor. Bunu çooook önceden sanırım siteyi ilk açtığım zamanlarda tanıtmıştım. Kendisi benim favori ürünlerimden. O yüzden zaman aşımına uğramasını fırsat bilerekten ve bu konuyla da pek bir bağdaştırdığımdan ikinci defa sizlerle tanıştırıyorum.

22621_large.jpg

Bunun özel bir ismi yok sadece Redman demişler. Kendisinin görevi ise şişe kapağı açmak. Bunun dışındakilerin hepsini amazon.com dan alabilirsiniz. Linke tıkladığınızda açılacak sayfada ki arama yerine ürün isimlerini yazmanız yeterli.

4 Responses

 1. karmançormancı Says:

  Bardak altlığı çook güzel:)

 2. shereboy Says:

  bu serinin birde bıçak tutmak için olanı bir ürünü var, VOODOO KNIFE HOLDER diye geçiyor. TR’de de satılıyor.

 3. somber Says:

  evet onuda 1,5 yıl önce yazmıştım. aşşağıda linki var :)

  http://www.crazyabouthome.com/myhome/index.php?s=voodoo

 4. özge Says:

  bu ürünlerin bir çoğunu türkiye’de online satan bir site buldum, gerçi post tarihinden bir hayli sonra olduğundan bu keşif pek bir işe yaramayabilir, olsun yine de bakmak isteyenler olabilir :) burdan buyursunlar, firmanın ismi innobees. buarada bu blog bir kaç gündür artan dekorasyon merakıma merhem oldu. tebrikler.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.