Koltuklar

060107_zoe_02.jpg

Martın 10 unda 10 günlüğüne Türkiye ye gideceğim için o zamana kadar elimden geldiğince sık birşeyler yayınlamaya karar verdiğimden biraz arşivimde nevar ne yok kullanayım dedim. Bunlar da geçmişte biriktirdiklerimden bazıları. Bi ara retro ipod speaker ları hakkında bi araştırma yaparken bu ilk sırada ki koltuğu bulmuştum. Hoşuma gitmişti bende hemen kaydetmiştim. Sanırım koltuğun üzerinde ipod oluduğu için sonuç olarak çıktı ama bilmiyorum artık nasıl bir bağlantı kurdular :)

emil_knit_chair-5998.jpg

Bunlar biraz bir konu hakkında araştırma yapıp siteye konu olarak koyabileceğim çok fazla fotıoğraf bulamadığım ve elimdekilerinde öylece süründüğü araştırma sonuçlarından çıkanlar. Bu dikişli olan koltuk ise bu şekilde dikişli mobilyalar aradığım bir günden kalma. Daha önce hiçbiryerde görmediğim birşeydi acaba böyle birşey varmıdır diye aklıma gelmişti ve arayınca da sadece bu koltuğu bulmuştum. Demek ki sadece bir tane varmış. Ya da ben bulamadım.

053107_michetta_01.jpg

Kadife koltukları hep sevmişimdir. Nedense renkleri daha iyi gösteriyorlar. Hernekadar kullanması zor olsada. Benim eski koltuklarım kadifeydi ve yazın üzerine çarşafımsı birşeyler sermeden oturmak ölüm gibi birşeydi. Bende çarşaf olayını sevmediğimden küçük kare koltuk şalı gibi birşey kullanıp sadece onun olduğu yere oturuyordum :D Eğer soğuk bir ülkede yaşamıyorsanız aman diyeyim yani. Ama oturacak kadife olmayan başka koltuklarınız da varsa onu bilemem. Bunlar da normalde pekde kolay rastlayamayacığınızı düşündüğüm biraz değişik kadife koltuklar.

kitchen-table.jpg

Son olarak asıl mutfak için tasarlanmış sizi yer derdinden kurtarabilecek dominomsu koltuk, sandalye grubu. Tabi başka biryer içinde kullanılabilir. Benzerini ikea da da bulabilirsiniz. Ama sadece koyu,düz bir renkte vardı sanırım. Yani bu şekilde süslü püslü birşey değildi. Ama masa ve sandalyeler için az yeriniz varsa gerçekten kullanışlı olacaklardır.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.