Alessi

b-pop-up-alessi-gv10-az.jpg

Alessi nin ürünleri benim favori ıvır zıvır ürünlerim. Zaten daha önce de siteye birkaç ürününden koymuştum. Bunlarda yine evinize neşe katacak rengarenk ürünler. Fiyatları çok ucuz olmamakla birlikte alınamıyacak kadar da uçuk değiller. Her güzel şeyin bir bedeli vardır değilmi :P

b-pop-up-mr-p-drain.jpg

Sanırım Alessiler Türkiye de Decorum adı altında satılıyormuş. İnternetten yaptığım Türkiye de nasıl bulabileceğinize dair küçük ve pekde detaylı olmayan bir araştırmanın sonucunda bu bilgiye ulaştım ama aynı alessi den mi bahsediyoruz emin değilim.

b-pop-up-alessi-t-brush.jpg

Herneyse Alessi nin burada görünen şirin ürünlerinden başka daha klasik daha normal ürünleride var tabiki. Ama bunlar benim en sevdiklerim olduklarından sadece bunları koymak istedim. Eğer Türkiye de bulamazsanız bazılarını amazon.com dan bulabilirsiniz.

b-pop-up-alessi-sg77.jpg

Sıra geldi ürünlerin tanıtımına: Banyo için olanlardan başlıyayım. İlk fotoğrafta görmüş olduğunuz tuvalet kağıdı tutacağı, ikincisi küvetinizi tıkayarak doldurmanıza yardımcı olmasının yanı sıra küvet dinlencenizde yanınızdan ayrılmayacak bir arkadaş, üçüncüsü tuvalet fırçası, dördüncüsü kulak çubuklarınızı saklayacak ve kulaklarınızı temizlemede de katkıda bulunacak bir kutu. Aynı zamanda hani hep derler ya çubukları derine sokmak çok zararlıdır diye bundan kullanarak derine sokma konusunda da kendinizi koruyabilirsiniz, beşincisi ise bir tırnak makası.

b-pop-up-nail-clippers.jpg

Mutfağa geçelim: Altıncı süzgeç ve yedinci meyve tabağı.

b-pop-up-alessi-te-o.jpg

b-pop-up-fruit-bowl.jpg

Birde bu sıcak su torbaları var sanırım bunlarda yatak odasına iyi gider ;)

b-pop-up-alessi-hot-bott.jpg

3 Responses

 1. Cocuklacocuk Says:

  ıvır zıvırlar ama çok güzeller, alessi satan bir yer vardı 6 yıl kadar önce Adana da , bayılıyordum orda gezinmeye ve hediyeler almaya; kendime ve sevdiklerime

 2. hande Says:

  merhaba. ben alessi’nin ürünlerini çok beğeniyorum acaba satın alabileceğim bi yer var mı? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 3. Tuba Mavituna Says:

  Istanbulda nuxx ta satiliyor diye biliyorum ama baska nerede var bilemiyorum malesef.

  http://www.nuxx.com.tr/

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.