Hoşuma giden birkaç şey

Döneli 3 gün oldu ama bu sefer de biraz hasta oldum. Sanırım ufak çapta bir soğuk algınlığı. Şu anda bunları gözlerim kapana kapana yazıyorum. O yüzden çokta uzun bir yazı yazamayacağım.

41j4g99kzhl_ss500_.jpg

Sizleri daha da fazla bekletmek istemedim. Neyse direk ürünlere başlıyayım. Bu kase daha öncede yazdığım alessi nin ürünlerinden. Onlarla birlikte koymayı unutmuşum. Şimdiye kısmetmiş.

1166_49461.jpg

Şu sallanan sandalyeyi de geçenlerde biryerde bulmuştum ama hiç hatırlamıyorum. Aslında bunları kaydederken nerden bulduğumu da yazsam çok iyi olucak.

8292f2.jpg


Cd lerinizi bu şekilde duvarda tutabilmek için satılan bir sistem var. Duvarınıza önce onu yerleştirip üstüne istediğiniz cd lerle istediğiniz şekli verebiliyorsunuz.

12354_dt.jpg

Sürekli site takipçileri sanrım kedilerle ne kadar alakalı olduğumu anlamıştır artık. Buda yine çok çok beğendiğim bir nevresim. Ama malesef çocuklar için. Şu yukardaki yazısını çıkartıcak kadar halim olmadığından onunla uğraşamadım şimdi. Kusura bakmayın.

b-pop-up-fred-hotheads.jpg

Son olarak ta bu mutfak tutacağı var. Onuda yine alessi leri ararken bulmuştum. Markası da üstünde yazıyor. Şimdi gidip dinlenebilirim :)

One Response

  1. cocuklacocuk Says:

    en sondaki tencere tutacaklarına çok ihtiyacım var. gördüğüm iyi oldu.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.