Mar 29

arm_pillow.jpg

Aslında normal şekilde ve güzel desenlerde yastıklarla ilgili bir konu yazmaya niyetlenmiştim ki araştırmamı yaparken bunlardan birine rastladım ve en iyisi böyle bir konu yazayım deyip rotamı değiştirdim.

lappillow.jpg

Bence en komikleri Japonlar tarafından tasarlanmış erkek arkadaş kolu ve kız arkadaş kucağı yastıklar.

pillow03.jpg

Başınızı koyduğunuzda kafanızdan kan akıyor gibi duran biraz ince bir yastık sanırım. O kadar rahat görünmüyor ama espirili ve değişik birşey. Keetra Dean Dixon adlı kişinin tasarımı . Ben şuradan buldum.

sushi_pillow.jpg

Sushi meraklısıysanız bunlar tam size göre. Özellikle minimalist bir dekorasyonla çok uyumlu olacaktır.

eye-pillowimg_assist_custom.jpg

Göz bazı kişilere iğrenç gelebilir belki ama onunda bir beğeneni çıkar herhalde.

aaaacviw9_caaaaaaaysww.jpg

Minik köpek boyut ve işlevsellik olarak diğerlerinden biraz farklı. Gündüz şekerleme yaparken ya da gece yatarken eşiniz başucunuzda kitap okurken vs. gibi durumlarda ışıktan korunmak için kullanabilirsiniz.

pac_man_pillows.jpg

Birde normal şekilde olup desenleri komik olanlar var. Bunlarda onlardan birkaçı.

il_fullxfull9537942.jpg

Mar 28

Eğer çok şatafatlı bir dekorasyondan hoşlanmıyor odanızı en basit şekilde düzenlemek istiyorsanız ya da sık sık taşınan bir bekarsanız sizin için süper bir ürün. Hem eşya kurmakla da fazla uğraşmadan bir arkadaş yardımıyla en fazla 10 dakikada kurabileceğiniz bir oda. Marcel Krings & Sebastian Mühlhäuser ın tasırımı olan bu eşyalar için tornavida, çekiç gibi hiçbir alete de ihtiyacınız yok. Kutunun boyutları 80 cm x 120 cm. Buyrun yapılışını izleyin.

Ben konuyu Treehugger da buldum. Oradan fotoğraflarına ve yazının orjinaline bakabilirsiniz.

Mar 27

_mcg_8752-1.JPG

İstirahat günleri sonrasında sonunda kendimi dün küçük çapta bir alışverişe attım ve bu komik ve şirin bulaşık süngeri tutacağını buldum. Şimdi de Türk kahvesi ve Spongebob squarepants eşliğinde aldığım şeyi sizlerle tanıştırayım. Spongebob da konuyla bayağı bir alakalı oldu aslında :D

_ccmg_8749.jpg

Mutfak ta sünger ve bulaşık deterjanının ortalıkta takılmasından hiç hoşlanmıyorum. Uzun zamandır onları içine koyabileceğim değişik birşeyler arıyordum en azından bir tanesi için bulmuş oldum. Sıra geldi bulaşık deterjanı koyacak ilginç ve ineğimize uyumlu bir sıvı sabunluk bulmaya.

_mcg_8742.JPG

Eğer sizde edinmek isterseniz markası Boston Warehouse. Domuz, kedi, kurbağa, uğur böceği, balık, arı, tavşan gibi daha birçok çeşidi var. Sizde sevdiğiniz bir hayvandan edinebilirsiniz.

_mcg_8741.JPG


Mar 23

Döneli 3 gün oldu ama bu sefer de biraz hasta oldum. Sanırım ufak çapta bir soğuk algınlığı. Şu anda bunları gözlerim kapana kapana yazıyorum. O yüzden çokta uzun bir yazı yazamayacağım.

41j4g99kzhl_ss500_.jpg

Sizleri daha da fazla bekletmek istemedim. Neyse direk ürünlere başlıyayım. Bu kase daha öncede yazdığım alessi nin ürünlerinden. Onlarla birlikte koymayı unutmuşum. Şimdiye kısmetmiş.

1166_49461.jpg

Şu sallanan sandalyeyi de geçenlerde biryerde bulmuştum ama hiç hatırlamıyorum. Aslında bunları kaydederken nerden bulduğumu da yazsam çok iyi olucak.

8292f2.jpg


Cd lerinizi bu şekilde duvarda tutabilmek için satılan bir sistem var. Duvarınıza önce onu yerleştirip üstüne istediğiniz cd lerle istediğiniz şekli verebiliyorsunuz.

12354_dt.jpg

Sürekli site takipçileri sanrım kedilerle ne kadar alakalı olduğumu anlamıştır artık. Buda yine çok çok beğendiğim bir nevresim. Ama malesef çocuklar için. Şu yukardaki yazısını çıkartıcak kadar halim olmadığından onunla uğraşamadım şimdi. Kusura bakmayın.

b-pop-up-fred-hotheads.jpg

Son olarak ta bu mutfak tutacağı var. Onuda yine alessi leri ararken bulmuştum. Markası da üstünde yazıyor. Şimdi gidip dinlenebilirim :)

Mar 9

Yaklaşık 10 gün önce 10 gün sonra Türkiye ye gideceğimden bahsetmiştim. Yarın gidiyorum. Bu da tatilden önce ki son yazım olacak.

specktone_ipod_speakers.jpg

Bunlar birsüredir biriktirmiş olduğum ipod speaker ları. Bazılarını kendim için araştırırken buldum. Bazılarını da site için özel olarak araştırdım :)

16611704-16611709-slarge.jpg

Mekanınızın tasarımına uygun şekilde bulabileceğiniz retro, ahşap, modern, renkli, küçük, büyük vs. gibi birsürü seçenek var.

news-6917-c2a4e671a2b9fd8c94193c8997e66993.jpg

Bunlarda yine kendinizi farklı hissetmenize yardımcı olacak, benden size birkaç ürün.

large_ipodorb.jpg

Bazıları tatile ya da arkadaşlarınıza giderken yanınıza alabileceğiniz kadar küçük. Böylece müzik zevkini heryerde tatmış olacaksınız.

tk708lla_alt.jpg

Özellikle bu roxy çanta içinde olan gözlük kabı büyüklüğünde ve çantanızda heryere yanınızda taşıyabilirsiniz.

41e3j9ua7pl__ss400_.jpg

Bazıları nostaljik. Böylece eskilerden kalma tasarımlı bir eviniz varsa orada da uyum sağlayabilir.

rockridge-sounds-new-ipod-speaker-dock_72.jpg

Robot dj lisi benim o kadar da hoşuma gitmedi ama son derece değişik bir ürün. Dolayısıyla onunda beğeneni çıkar diye düşündüm.

funkit2.jpg

Yukarıda da olan gibi bu iki minik çalar saat görünümlü olanları yatağınızın baş ucunda muhafaza ederek değişik bir görüntü oluşturabilirsiniz.

cygt003-01.jpg

hammacheripod-large.jpeg

Aşşağıdakilerde geri kalanlar.

a32qys925kxu7a_1187708265805.jpg

altec_lansing_ipod_speaker_dock.jpg

vspeaker1.jpg

« Previous Entries