Kurukafa severler!

Sizde benim gibi kurukafalı ürünler dizisi bağımlısıysanız bunlar tam size göre. Kıyafetleriniz ve aksesuarlarınızın yanı sıra kurukafa takıntınızı ev eşyalarınızda da devam ettirmek istiyorsanız size yeni fikirler verebilecek yeni buluşlarım da bunlar.

aaaaaq6cy7yaaaaaaf1d1a.jpg

Nevresimle başlamak istedim. Çünkü bu nevresimi 2 yıl gibi bi süredir çok beğeniyor ve ara ara bakıp beğenimi yeniliyorum. Fiyatı konusunda biraz kafam karışık. Çünkü çarşaf seti için $129, sadece yorgan kılıfı içinse $140 gösteriyor. Belki toptan hepsini alınca indirim yapıyorlar. Çünkü normalde herşeyi ayrı ayrı satılıyor. Ama sanırım sadece Amerika da satılıyor. Bir ara burdan almak için arayıp bulamamıştım çünkü.

skulllinen.jpg

Bu ikinci nevresimi ise yeni buldum. Onuda çok beğendim ben. Orta okuldayken aynı bu desende t-shirt üm vardı. Bulunca nostaljı oldu bana :D İkisi de aynı siteden satılıyor. Bakmak isterseniz buradan

12966396_11_b.jpg

Tekstille başlamışken önce onları bitireyim bari. Bu yastıkla da yatağınız ya da koltuğunuz gibi yerleri süsleyebilirsiniz.

skulltablerunner.jpg

Pembe masa örtüsü yine benim favorilerimden. Birazdan gelecek olan tabaklarla birlikte kullanabilir ya da yemek yemediğiniz bir zaman masanızı süslemek için kullanabilirsiniz.

skull_tableware_1.jpg

Sıra geldi tabaklara, bardaklara, çatal- kaşıklara…

skullbowls.gif

Jargol bizlere bu güzel tabakları takdim etmiş. Bundan ötürü tasarımcılarına teşekkürlerimizi sunuyoruz :D

murval.jpg

Bunlarda serinin geri kalanları fincan, teapot, düz tabaklar vs.

skullsarahcihat.jpg

Eğer beyaz tabakları beğenmediyseniz bu da renklisi. Bence yemek yemenin yanı sıra duvarda süs olarak da kullanabilirsiniz. Böylece duvarlarda kullanılan klasik tabak olayına bir yenilik getirmiş olabilirsiniz.

_mg_8786-1.JPG

Son olarak da kendimden birkaç şey. Uzun olanı tütsülük. Diğeride aslında küllüktü ve ben onu çok uzun yıllar önce ağabime hediye almıştım. Sanırım 10 ya da daha fazla yıl önce :) O da küllüğü mumluğa çevirmiş. Sonradan da nasıl olduysa bana kaldı.

5 Responses

 1. nalan Says:

  Bir süredir seni readerden izliyordum kurukafaları görünce dayanamadım.düşündüm de tam 40 yıl geçmiş 13-14 yaşındayken ben de tutkundum ona ama efasızla çabuk bitmiş aşkımız ancak sende görünce hatırladım.
  güzel blogunu zevk ve ilgiyle izlediğimi bilmeni isterim sevgiler

 2. TEAkolik Says:

  Bunların hepsi o küçük çekik gözlülerin işi :)

 3. somber Says:

  Teşekkürler. Beğendiğinize sevindim. Bir süredir konulara yorum yazan olmayınca kendimi buralarda yalnız hissetmeye başlamıştım. Böyle bir yorum almak iyi geldi :)

 4. Cocuklacocuk Says:

  Kurukafa sevgim yoktur fakat bu tasarımlar çok şıklar ve şirin olmuşlar ya, kurukafadan hiç beklemeyeceğim şekilde.

 5. basak Says:

  yaaaaaaaaaaaaa süpeeeer bende istio ya offfff abi kimyapıyo bunları yaaaaaaaa ama yinede KURUKAFAYI TEKGECERİM

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.