Yeni mallar geldi :D

knifehookswall.jpg

Tc studio nun tasarımı olan bu bıçak askılıklar; kıyafet, çanta, mutfakta havlu, kurulama bezi vs. , veya kapı girişinde mont asmak gibi birçok amaç için kullanabilir. Şurada satılıyor. Benim önerim eğer dolabınız buna uygunsa veya gömme dolap tarzında bir yeriniz varsa onun kapısının iç kısmına monte etmek olabilir. Bu ya da başka bir askılıkta kullanabilirsiniz. Çantalarınızı muhafaza etmeniz için çok uygun bir yer olacaktır. Ben daha birkaç ay önce yaptım. Birkaç senedir bütün çantalarım dolabın yerinde üst üste bir yığın oluşturuyordu. Ve aradığım çantayı bulmam bayağı bir zor oluyordu. Dolap kapağının iç kısmına monte ettiğim askılar sayesinde artık çok kolay istediğimi bulabiliyorum. Ben şunlardan aldım sizde benzer birşeyler kullanabilirsiniz. Hem duvara montedense tahtaya bu tarz şeyler monte etmek daha kolay oluyor hemde dolabın içinde kalarak dışarıda kalabalık bir görüntü oluşturmamış oluyor.

antlercoatrack.jpg

Erich Ginder tasarımı ve Design Public tarafından piyasaya sürülmüş bu askılığın adı Ghost antler coat rack. Bence en fazla 3 tanesi yanyana güzel durabilir. Zira bu fotoğrafta ki görüntü karmakarışık geldi bana.

up_chair.jpg

Bu koltuğu nereden bulduğumu unuttum. Ama farklı farklı renkleri vardı onu hatırlıyorum :D Ayak uzatma yeri ve kendisi çok şirin bir ikili oluşturuyorlar.

062707_carpet_02.jpg

062707_carpet_03.jpg

Son olarak ta parke halı var.

3 Responses

 1. teakolik Says:

  Yenge bu koltuğu Ferruh’a ayak uzatmasınıda kediye al :)

 2. somber Says:

  olur :D

 3. nalan Says:

  seni ziyarete geldiğimde sayfandan çıkamıyorum.tekrar tekrar bakıyorum.ben de istanbula tezhip kursuna gittiğimde her hafta kollarım sahaflardan toplanmış dekorasyon dergileriyle uzayarak vapura ,terminale koşturur yol boyu ve bütün hafta onları karıştırırdım,o zaman internet yoktu,şimdi uygulamak için fikir ve malzeme bol ama bende efor yok.
  güzel paylaşımların için tşk.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.