Camları buzlu cama donüştürmek

b012large.jpg

Sokağa bakan camları olan ve dışarıdan görünmek istemeyen ya da ev içinde normal camlı kapıları olup bu durumdan rahatsız olanlar için camlarınıza uygulayabileceğiniz en uygun ve güzel görünümlü çözüm bence camları bu şekilde buzlu camlara çevirmek. Tabi hiçbir sorununuz olmadan sadece güzel görünümü içinde kullanabiceğiniz bir yöntem. Bu işleme ” window frosting” deniyor. Uygulama için iki seçeneğiniz var.

c054large.jpg

000073_3_0.jpg

Birincisi biraz daha kolay ama Türkiye de nerelerde bulunur bilemiyorum. Bu, şu, ve bu sitelerde detaylı görebileceğiniz üzere cam boyutlarınıza göre özel sticker alıyor ve yapıştırıyorsunuz.

b059large.jpg

kidsroom.jpg

İkincisi ise sprey yöntemi. İstediğiniz isim olsun, desen olsun ne istiyorsanız ona göre kalıp kullanarak camı buzlamak için kullanılan özel bir spray alıyor ve boşluk kalmasını istediğiniz yerlere kalıplarınızı yapıştırıp, geri kalan yerlere sprayi uyguladıktan sonra kalıplarınızı çıkartıp sonuca ulaşmış oluyorsunuz.

home_kiss_cook.jpg

3 Responses

 1. cocuklacocuk Says:

  iki yöntemde güzel, camı buzlamak için olan sprey var mı acaba türkiye de.

 2. somber Says:

  Yanlış hatırlamıyorsam şu ahşap boyama malzemeleri, fimolar gibi el işi ürünlerinin satıldığı dükkanlarda vardı sanırım. Çatlak görüntüsü veren spreyler gibi birşey olsa gerek.

 3. ykolko Says:

  Bunlar çok güzel ve ilginç tasarımlar elinize sağlık
  benim bulduğum sitedede ilginç tasarımlar var görmek isterseniz
  http://www.minor.com.tr/showlights

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.