Herşeyden bir tane

Birbirlerinden konu ve zaman olarak çok alakasız zamanlarda toplanmış 3-5 parça eşyayla karşınızdayım yine. Bunlar da yine blog arşivimde barındırdığım birkaç şey. Çok yoğun olduğumda, uzun araştırma yapıp yazı yazamayacağımda yardımıma koşanlardan.

aaarnio-pony.gif

İlk ürünümüz olan yeşil midillinin (aslında bana daha çok köpekmiş gibi göründü ama midilliymiş) adı “Aarnio Pony. Önceden Eero Aarnio nun ürünlerinden koymuştum yine siteye. Benim bütün ürünlerine büyük bir hayranlık duyduğum ve gelecekteki kesinlikle alınacaklar listesine de birkaç ürününü eklediğim tasarımcı olan Eero Aarnio nun en meşhur ürünü büyük ihtimalle birçok yerde karşılaştığınız “Ball ve bubble chair” dir.

titanic-lamp-2.jpg

Bu lambanın adı “Titanic Lamp”. İsminden de anlaşılacağı üzere Titanik filminden esinlenerek yapılmış.

l10099563.jpg

Bu kitaplığı da aslında başka biryerde görmüştüm. Ya bir dergide ya da televizyonda tam hatırlamıyorum. Çok hoşuma gitmişti. Zaten gerçeklerinide hep sevmişimdir. Her ne kadar birçoğunun içinde çok abuk sabuk ilanlar yapıştırılmış olsa da. Aslında bunu daha büyük hayal etmiştim ama böyle küçük birşey çıktı. Herneyse hemen takdim edeyim kendisini, adı “Phone booth cabinet”. Sanırım fiyatı da $ 130- $150 arasındaydı.

hometempt.jpg

Son ürünümüzün adı da “Naughtone plus units cross cupboard”. Görünümüne göre saçmaca pahalı birşey. Fiyatı £499 olan bu kitaplığın yeşil, beyaz ve meşe olmak üzere 3 rengi var.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.