Çocuk odası ilhamları

Genelde insanlar oda değişim işlemlerine yaz aylarında giriştiklerinden böyle bir konu için iyi bir zaman olabileceğini düşündüm.

Bunun gibi krem rengi bir odayı hem kız hem erkek için düşünebilirsiniz. Yorucu renklerden uzak doğal renklerden oluşan bir oda. Cinsiyetini bilmeden beklenen bir bebek içinde gayet uygun bir seçim olacaktır.

 

Kırmızı renkte ki oda gibi bir oda ise çocuğunuz için kullanmanın yanısıra ev ofisi gibi biryerde kullanıp ayrıca misafirleriniz için extra yatak olabilecek kullanışlı bir oda tarzı.

2 Responses

  1. ebrutaşdöğen Says:

    merhaba! çocuk ve bebek odaları konusunda renk ve düzenleme için hangi sitelere başvurabilirim? Sitenizde daha çok örnek görebilirmiyiz? yardımcı olursanız sevinirim… İyi çalışmalar

  2. somber Says:

    Dekorasyon dergilerinin sitelerinde galeri bölümlerini dolaşırsanız fazlaca fikir edinebilirsiniz. Benimde zaten yayınlamaktan en çok hoşlandığım konulardan biri olduğundan zevkle daha fazla örnek koyabilirim :) İngilizce biliyorsanız yabancı sitelerde arama yapmanızı öneririm. Zira her konuda Türkçe yapılan aramalarda İngilizce kadar zengin sonuçlara ulaşamıyorsunuz malesef.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.