İstek üzerine çocuk odalarına devam

Aslında 1 hafta önce yazdığım ve fotoğrafları koyma konusunda sorun yaşayıp 1 haftadır draft olarak sakladığım bir konum olmasına rağmen, onun sorununu henüz çözemediğimden daha çok çocuk odası örneği isteyen bir okuyucumun isteğini yerine getiriyorum şimdilik.

 

Fotoğraflar konusunda ki sorunum devam etmekte, umarım o kadarda kötü görünmüyorlardır.

Sanırım bunun gibi birşeyi marangozda yaptırmanız fiyat açısından uygun olacaktır. Aynı zamanda biraz becerikliyseniz, kenarda ki desen yerine kendiniz farklı desenler de çizip yaptırabilirsiniz. Böylece hem kendi tasarımınız olan yatağınızla övünür, hemde başka kimsede olamayacak eşsiz bir yatağa sahip olmuş olursunuz  ;)

 

Anneler bu gibi yüksek yatakların güvenliği açısından biraz tedirgin olsalar da altlarındaki saklama alanı açısından çok kullanışlı görünüyorlar. Oyuncaklarını kolayca kaldırabilecekleri biryerler olması belki çocuğunuzun düzen alışkanlığı konusunda da katkılar sağlayabilir. Ayrıca bunun gibi yatakları da kendiniz yaptırabilir, güvenlik açısından da ek olarak kenarlarına koruma yaptırabilirsiniz.

 

Bu gibi dönüştürülebilen yataklar kullanım süresi uzunluğu açısından gayet ekonomikler. Çocuğunuz büyüyüp kenarlarını çıkardıktan sonra fotoğrafta ki gibi perdeler, duvarlar vs. gibi ana öğeleri değiştirirek aynı üründen bambaşka bir oda elde edebilirsiniz.

 

Ağaç ev şeklinde ki yatak, kapalı alan açısından çocuğunuza güvenli bir uyku sağlayabilir. Hem uyku hem oyun alanı olarak kullanılabilir ve çocuğunuz için odasının yanı sıra daha da kapalı ve özel bir alan oluşturabilir.

 

Bu da aynı odayı paylaşmak durumunda olan kardeşler için ranza veya iki ayrı yataktansa kullanılabilecek değişik bir çözüm.

3 Responses

  1. ezgi Says:

    hepsi harika ayrıca az yer işgal etmeleriyle de süperler bence..

  2. cimcimcime Says:

    Hemen hemen bütün mobilyalar az yer kaplayan, uzun süre kullanılabilen, kullanışlı oluyor artık.Çok güzeller….

  3. TEAkolik Says:

    Aman benim hatun görmesin :)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.