Cath Kidston

İngiliz kumaş tasarımcısı Cath Kidston ın tasarımlarında kıyafetten ev ürünlerine kadar bir çok şey bulmak mümkün. Benim en sevdiğim yönü; mesela banyonuz için kullandığınız aksesuarlarınızla aynı desende bornoz giyebiliyor olmanız ya da tabak- çanaklarınızla aynı desende mutfak önlüğü kullanabiliyor olmanız gibi şeyler.

Çamaşır asarken mandalların kıfetlerle aynı ya da uyumlu renkte olması gerektiği gibi hastalığı olanların bayılacağı bir durum :) Ben ilk evlendiğim zamanlarda bu hastalığa sahiptim ama 1-2 senede iyileştim çok şükür :D Şimdi sadece pijama takımlarını birbirlerinden uzak yerlere asamıyorum o kadar. Her zaman beraberler ya, kururkende özlerler belki birbirlerini :)

Ürünler genellilke country tarzında. Eski ingiliz tarzında küçüklü, büyüklü gül desenler oldukça fazla. Bunların yanısıra birde puantiyeli ve kareli kumaşlar var. Hepsi çok şirin.


Çoğu aynı renklerin birleşiminden oluşuyor. Desenlerin içindeki renkler sade kullanılarak yapılmış peçete halkaları ve kaseler gibi ürünlerde dekorasyonunuzu tamamlamanız için düşünülmüş.


Bilindik ev gereçlerinin yanısıra kapı altından gelen soğuğu kesmek için yapılmış bu köpek, mantardan yapılmış iğnelik, örgü şişlerini saklamak için yapılmış şişlik (bu ismi ben taktım) ve porselen teapot lar için kullanabileceğiniz çayınızı sıcak tutmayı kendine görev edinmiş keçeden teacosy gibi daha birçok kullanışlı şey bulmak mümkün.


Aynı zamanda aynı desenden duvar kağıtları, kumaşlar, yastık kılıfları gibi daha bir çok şey var.

Beni ilgilendiren kısmı ev kısmı olduğundan kıyafetlerin ya da çantaların fotoğraflarını koymadım ama bir göz atmak isterseniz sitesine bakabilirsiniz.

Not: En üstteki Roberts radio nun başka renkleri ve desenlerinden piyasada bulmak mümkün, desenli olanlar Cath Kidston tasarımlı kumaşların baskısından.

One Response

  1. cocuklacocuk Says:

    hepsi ayrı güzel hangisini seçsem şaşırdım, köpeğe bayıldım, biz yapacak olsak öyle bir kumaş tercih etmeyiz ve o da o yüzden bu kadar güzel durmaz

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.