Taş

Doğa esintilerini evinde barındırmayı sevenler için, ağaç askılıklara arkadaş konu olarak taşlı tasarımları buyurunuz.

 

Benim en sevdiğim Smarin Design ın keçeden yapılmış yün koltuk ve minderleri. Başka bir deyişle Livingstone ları. Koltuklar arkanıza yaslanmayacağınız durumlarda gayet rahatlar. Uzanmak ve ya arkaya yaslanmayı gerektirmeyecek kadar kısa oturumlar için ideal olabilir. Yün olmaları görünümleriyle aşırı derecede zıtlık oluşturarak sıcak ve yumuşak olmalarını sağlamış. Doğal taş renklerinin yanısıra kırmızı rengide var. Aynı zamanda yünlerin yanısıra daha geniş, alçak ve yazlık kumaşlardan yapılmış bahçe ve havuz başı gibi yerler için tasarlanmış olanlarıda var. Onların da ismi Néo Livingstones.

 

Çook çok öncelerde bu taşlı halının bir benzerini daha tanıtmıştım. Ama ne de olsa zaman aşımına uğramış ve konumuza da uygun diye bunu da kullanmadan geçemedim.

 

Halılara değinmişken bir diğer halı da 2form Design dan. Bu halı da her nekadar soğuk ve sert görünse de % 100 yünden yapılmış sıcacık bir halı. Aşşağıda ki çok daha yakından detaylı görünümü.

 

 

Lamba ise olur da evinizi yukarıdakilerle bezemeye karar verirseniz aydınlatmanız eksik olmasın diye :)

 

Aksesuarsız olmaz açısından mumluklar.

 

Tabureler ise tek başlarınayken taşla alakaları yok gibi ama birbirlerine birleşikken iyiler. Ev kullanımındansa biryerlerin bekleme salonlarında kullanılabilesi şeyler bana kalırsa.

 

3 Responses

 1. sahika Says:

  taş görünümü bana biraz soğuk gelse de, yastık olanlar hoşuma gitti :)

 2. bence süperler evimde olsunlar Says:

  bu taşları nerden alabilirim
  halıda çok güzel minderlerde
  yardımcı olursanız çok sevinirim

 3. Tuba Mavituna Says:

  Nereden satin alabileceginizi gercenten bilmiyorum, ozellikle Turkiyedeyseniz bulmak biraz zor olabilir ama yurtdisindan getirtebilirsiniz belki. Urunlerle birlikte verdigim linklerden kendi sitelerine ulasabilirsiniz.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.