PB Teen

img16l

Pb teen gençler için ya da bir başka deyişle teenager lar üzerine özel eşyalar üreten bir firma.

img1lh7l

 Ürünlerini bulunduğunuz yerde bulamıyor olsanız dahi, bence sitesini gezmek ya da benim vereceğim örneklere bakmak Türkiye de ya da her nerede iseniz orada ki mobilya ve aksesuarlarla dekore edeceğiniz mekanlar için iyi birer ilham kaynağı olabilir.

img98l2

 

Benim fotoğraflarda yoğunlaştığım genel oda görüntüleri olmasına rağmen aslında bir genç odası ya da genç ruhlu kişilerin genel ev tasarımı için gerekli olabilecek, nevresimden saç düzleştiricisine kadar hemen hemen herşey mevcut.

img37l1

Ipod dock ları ve telefonlar gibi birçok elektronik te yine ev aksesuarlarının ve mobilyaların yanısıra şirin bir şekilde sergilenmekte. Mesela bu eski model telefonların telsiz sekilde yapılmış olması hem kullanışlılık hem görünüş açısından akıllıca bir fikir olmuş. Telefonların kişiselliştirilebilir olması da ayrı bir güzellik.

phone

 

 Sitede ki ürünler genellikle kızlar için ve erkekler için olmak üzere ikiye ayrılıyor. Her ne kadar benim kızlık zevklerimin tekmelemesinden dolayı pembelerden kendimi alamasamda erkek takipçilere de bakılacak birşeyler sunmak açısından az da olsa birşeyler buldum. Ama kabul edin ister kıyafet, ister oda olsun her zaman kız eşyaları daha güzel oluyor!

 img89l3

  Benim en çok hoşuma giden ürünlerden biri Ipod speaker ı  olup, aynı zamanda birde notlarınızı alabilmeniz ya da ufak tefek sanat eserleri döktürmenize yardımcı olacak kara tahta.

img5l1

 

3 Responses

  1. Büşra Says:

    Mavi koltuklu ve pembe minderli odalara bayıldım.

  2. alis Says:

    Bu kadar güzel bir blog 2006 yılından beri nasıl gözümden kaçabilmiş! Bir dekorasyon aşığından diğer dekorasyon aşığına sevgiler…

  3. simge korhan Says:

    koltuklar oldukca çekici gorunuyor ozellikle neoklasik modeller insanı dekorasyon konusunda tutku dolu kılıyor. tesekkurler.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.