Yeni keşifler

Bugün önemli bir sınavım olduğundan dolayı bugüne kadar yazmamıştım ama  kar koşullarından dolayı sınavım ertelenince yazayım bari dedim.  Buralara genelde hiç kar yağmadığından dolayı 3. bir yılı daha kar göremeden geçireceğim diye içim içimi yiyordu.  Ama bugün hem uzun zamandır özlediğim, beklediğim ve çok istediğim karın yağması, hemde sınavımın ertelenmesiyle sevincim iki kat oldu :)

 

mugbits500_84314

 

Bu ürünler yeni bulduğum bir siteden, aslında bir aydan fazla oldu ama olsun yeni sayılır. İçerisinde genellikle erkeklere yönelik komik ya da eğlenceli ürünler bulunmakta. Arada bayanlar içinde birşeyler çıkabiliyor.

nosedispenser500_5177

Bazı ürünler bazılarınıza iğrenç gelebilir belki. Mesela bu burunu banyonuzda duvara monte edip içine de yeşil duş jelinden dolduruyorsunuz. Gerisi malum. Bunun gibi. Ama olsun nekadar iğrenç olursa olsun sonuçta değişik birşey.

potty_putter_center_500_10422

 

Tuvalet halısı daha çok tuvalette ki zamanlarını boşa harcamak istemeyen insanlar için. Tuvalette dergi, kitap, gazete okumaktan sıkılıp artık farklı hobileri gündeme getirmek istiyorsanız alın size mini golf.

 

shower_radio_500_7208

Son olarak da duş radyosu var. Musluk görünümünde ki bu su geçirmez duş radyosuyla duşlar daha keyifli olsa gerek.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.