Martha dan Sevgililer günü önerileri

 

mla102784_0207_febcov_xl

Evinizde eşinize ya da erkek arkadaşınıza sevgililer gününe uygun güzel bir sofra ve güzel görünen yiyecekler hazırlamanız için Martha Stewart tan çalınmış bu öneriler, gözlerden uzak başbaşa vakit geçirmek isteyenler, maddi olanaklardan ötürü lüks restoranlarda yemek yiyemeyecek olanlar ve kişisel daha birçok sebepten dolayı sevgililer gününü kendi mekanında geçirmek isteyen sevgili okuyucular için özenle seçilmiştir.

 

mld103886_0209_heartnapkn06_xl

Yemek ve masa görüntülerinin yanı sıra çiçek ve mum gibi klasik yöntemler kullanmak istemeyenler ya da klasik yöntemlere katkıda bulunacak dekorasyon fikirleri arayanlar için kağıtlardan ya da keçeden oluşan kalp seklinde süslerimiz var.Bunlardan hazırlamak için 1-2 gününüz var. Ama sevgili uğruna bu eziyetlere katlanmayı aklına koymuş olanlarınız için eminim külfet olmayacaktır.

gt076_crayheart01_xl

 

3102_013108_heartfeltedscar_xl

Sevgiliyle geçirilecek kısıtlı bir vakite sahipseniz ve bu sırada yemek değilde içecek servisi yapmak daha uygunsa bu çeşit birşeyler deneyebilirsiniz. Süsleme açısından marshmallow ya da kremşanti modunda birşeylere ihtiyacınız olabilir. Eve giderken her ihtimale karşı bir markete uğramayı unutmayınız :)

mld102629_0207_marshmallows_xl

Sevgiliye hazırlanacak kahvaltı planlarınızı geliştirmek için birşeyler arıyorsanız şöyle bir yola başvurabilirsiniz.

mld103886_0209_ctouttoast01_xl

 

Bu fotoğraf ise pek rastlanmayacak bir durum olmasına rağmen sevgililer gününü kalabalıkça geçirmekten hoşlanan, sevgililer günü için partimsi birşeyler düzenlemeyi düşünenlere yardımcı olabileceğini düşündüğüm ve Martha Stewart tan olmayan tek fotoğraf. Tabi buradaki kişi sayısını düşürüp buna benzer 2 kişilik bir sofra da hazırlayabilirsiniz.

tears_001a

Geçen sene böyle birşeyler yazamamıştım ama ondan önceki senenin sevgililer günü konusuna da şuradan ulaşabilirsiniz. Orada da yine Martha Stewart tan bolca öneriye rastlayabilirsiniz.

5 Responses

 1. anka Says:

  Gerçekten güzel fikirler.Çok romantik :) Sevgiler..

 2. Sunthing Says:

  Merhaba, “I love Your Blog” odülünü sana vermek istiyorum. Kabul edersen sevinirim,sevgiler :)

  http://stylesalad.blogspot.com/2009/02/sevgili-kelebeknehir-i-love-your-blog.html

 3. DÜN BUGÜN Says:

  Çok güzeeel.Burada oturup yemek yemenin zevkini hayal ettm.

 4. Zeynepname Says:

  Sevgili Tuba
  harika fikirler sunmuşsun, ben de sevgilim için böyle bir hazırlık yapmıştım (sevigililer günü olmasa da) çok hoş karşılamıştı, bir de tavsiye ettiklerinle zenginleştirdiğimde yüzündeki tebessümü tahayyül edemiyorum :)

 5. ayça Says:

  çok yaratıcı fikirler

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.