Çok amaçlı sehpalar

Küçük bir eve sahipseniz ya da büyük olmasına rağmen çok fazla dolap vs. si bulunmayan bir evde yaşıyorsanız, kısacası birşeyler saklayacak yere ihtiyacınız varsa bu problemi kendi içeriğinde saklama çözümleri sunan mobilyalarla çözebilirsiniz.

1000-105837

 

1000-105826

 

Böyle bir probleminiz yoksa bile deneyimlerime dayanarak söylüyorum: en azından bir tane çekmecesi bulunan bir sehpa her zaman daha kullanışlı oluyor. Benim şu an kullandığım sehpanın öyle bir durumu yok, fakat bundan önceki sehpamın bir çekmecesi vardı ve içinde bardak altlıkları, dergiler vs. bulunduruyordum,  hem şimdiki gibi ortalıkta dolaşmıyor oluyorlardı, hemde gerektiğinde koltuktan ulaşılabilecek  en kısa mesafede bulunuyorlardı. Bundan sonra alacağım sehpam içinde, o zamana kadar çoluk çocuğa karışma durumlarını da hesaba katarak şu altında minik puflar barındıranlardan düşünüyorum.

1000-102819

 

Saklama çözümlerinin yanı sıra, masaya dönüşenlere de yer vermek istedim.  Bunlar da yine evi küçük olan, yalnız yaşıyor olup evinde fazla misafir ağırlamayan, ya da benzer durumda ki insanların ilgisini çekeceğini düşündüğüm sehpalar.

 

1000-104434

 

1000-104436

 

Sehpalar Dwell den..

6 Responses

 1. Mosquito Says:

  Çok iyi fikirler..Özellikle yeni yapılan evlerin büyüklükleri pek fazla olmadığından,ilave alan açmak zorunda kalıyoruz.Bu şekildeki işlevsel mobilyalar hoşuma gidiyor.Sitenizi çok beğendim,takipteyim :)

 2. sibel Says:

  sehpaları çok beyendim ama size nasıl ulaşacağım hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim sagılarımla

 3. Hanife Dilik Says:

  bu sehpalara nasıl ulaşırız bakmak istiyorum !

 4. Tuba Mavituna Says:

  Yazinin altinda linkini vermistim ama bulamadiniz herhalde, birdaha vereyim; http://dwell.co.uk/

 5. ahmet Says:

  bu ürünleri türkiyede bulabileceğimiz bir yer varmı acaba?

 6. Tuba Mavituna Says:

  Bildigim kadariyla Turkiyede bulabileceginiz bir yer yok ama belki benzeri birseyleri Istanbulda Modokoda bulabilirsiniz.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.