Benden haberler

Bildiğiniz üzere bu blogu pek kişisel bilgi aktarımı için kullanmıyorum. Fakat son zamanlarda ki sık yazamayışım sizide ilgilendirdiğinden nedenleri paylaşmak istedim. Kasım sonlarından beri ehliyet almaya çalıştığımdan zamanımın büyük bir kısmını ders alarak veya evde çalışarak geçiriyordum. Ya da yorgunluktan bezmiş biçimde uyuyarak. İngiltere de ehliyet almak hayal edilemeyecek kadar zormuş. Hiç tavsiye etmem :) İşin komik yanı tam Türkiyede ehliyet almıştım. Aldıktan birkaç ay sonra buraya taşındım ve elimde işe yaramayan bir ehliyetle kalakaldım.  Sonra burdan alabilmem için 2 sene yaşamış olmam gerekiyordu onu bekledim falan filan. Neyse ki dün sınavımı geçtim. Yippee :D Bundan sonra daha sık yazabileceğimi ümid ediyorum. Gerçi hala devam etmekte olan iç mekan tasarımı okulum var ama yine de büyük bir yükten kurtulmuş oldum.

Bunun dışında Türkiye de ki Homeshowroom dergisinde yazmaya başladım. Bu ay ki sayıda yazımı okuyabilirsiniz.

 

torn_l_plate0000039197492

6 Responses

 1. dkamoy Says:

  Harika haberler. Tebrikleeer!
  Güle güle kazasız belasız kullanasınız ehliyetinizi.

 2. Yasemin Cebeci Says:

  canım sitenin ismini öncelikle çok güzel bulmuştum şimdi senden bişeyler yazmanda hoş olmuş :) en azından sanal bir paylaşım değil daha ete kemiğe bürünür bir site olmuş senden haberler almakta çok güzel başarılar okulunda :) insanoğlu bişeyler paylaştıkça var olur zaten devam et. Ben 3 aya kadar doğuruyorum şekerim :D o yüzden bebek odası dekorayonuna çok ihtiyacım var gerçi sitende daha önce yayınladıkların var ama Oğlum için daha güzelleri varsa merakla bekliyorum sevgi ile kal. bayyyyyy

 3. Tuba Mavituna Says:

  tesekkur ederim :) en kisa zaman icinde size birseyler bulacagim ;)

 4. Zeynepname Says:

  Sevgili Tuba;
  hayrlı ugurlu olsun yazarlıgın(homeshowroom), yazdıkca mutluluk getirsin inş.. Biz de kendi çapımızda blogumuzla ilgilenmekten aciz -eşim eşini- ben seni takip eder dururuz öyle : )
  PS: Eşim ilgilenir ama bloguyla, okursa commenti haksızlık demesin : )

 5. Gökhan Says:

  Tebrik ederim çok başarılısın uzun zamandır takip ediyorum sizi ayrıca yeni editörlüğünüz hayırlı olsun.

 6. TüTü Says:

  Çok beğendim Tuba hanım…

  Dekorasyonla ilgili tüm yayınları takip etmeye çalışıyorum.
  Başarılarınızın devamını diliyorum.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.