Ikea ve Prestigious

 

Bir ara yatak odamı yenileyip böyle birşeyler mi yapsam acaba diye düşünürken böyle bir klasör hazırlamışım. Sonradan böyle bir değişim için birkaç sene daha bekleme kararı aldım zira yatak odamı alalı 2 sene civarında birşey oldu. O zamana kadar kimbilir kaç kere fikir değiştiririm.

71549_pe187142_s4

Bu yatağın güzel bir özelliği boyanabiliyor olması. Ikea bunu böyle saçma bir renkte üretmiş ama kendi isteğinize göre değiştirmek sizin elinizde. Basit bir yatak, fakat kendi zevkinize göre kumaşlar ya da tüllerle süslediğinizde böyle görünmeyeceğine eminim.

80825_pe205276_s41

 

80829_pe205280_s4

Siyah mobilyaların aynı zamanda sarı renkleri mevcut.

 

bircholivelg

Duvar kağıdı Prestigious markasının “woodland wallpaper” koleksiyonundan “Birch” isimli duvar kağıdı. Bir çok seçenekte rengi bulunmakta. Bu rengin ismi ise Olive.

3 Responses

  1. tasarimmekani Says:

    Ikea bende cok seviyorum. Dergisi ciktiginda hemen koltuga yerlesip her sayfasini tek tek inceliyorum.. paylasim icin tskler, medinem

  2. asiyepmir Says:

    Ben yatağın rengine bayıldım İKEA da görüncede çok hoşuma gitmişti siz niye beğenmediniz anlamadım.

  3. Tuba Mavituna Says:

    Begenmedigimden degil :) sadece baska renk seceneginin olmamasi ve secilen bu tek rengin herkes tarafindan begenilmeyecek bir renk oldugunu dusundugumden oyle dedim. Zaten yazinin tamamini okuduysaniz buradakiler benim kendi yatak odam icin almayi dusundugum seylerdi ;)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.