Eski Salonum

 Bunlarda yine taşınmadan hemen önce çektiğim birkaç fotoğraf.  Etrafta birsürü kutu vs. olduğundan geniş açı çekememiştim :) Burada da yine banyo da olduğu gibi turuncu rengi sonradan eklemiştim. Kış başında kış için yaptığım değişikliklerden bahsettiğimde  sıcaklık vermesi için turuncu rengi eklemekten ve koltuğa battaniye, sallanan sandalye de koyun postu eklemekten bahsediyordum. 

_mg_0167_mg_01801

 Postla birlikte sallanan sandalyenin görünümünü malesef kamufle etmiş olsakda bu şekilde hem oturması daha rahat oldu, hemde kedisi ve hasır eşyası olanların kabusu olan tırmık izleri kapanmış oldu :)  

_mg_98272

 Kedili fotoğraflar  kedisiz hallerini çekmeyi unuttuğum ama sonradan bunların varolduğunu  hatırladığım fotoğraflar. Kedisiz versiyonları yok yani.  Aslında sallanan sandalyeyi hala aynı kullanıyorum ama şimdi üşendim yenisini çekmeye.

_mg_00771

Masayı bazen bu turuncu örtüyle kullandım. Bazen en üstte ki fotoğrafta olduğu gibi örtüsüz.

_mg_80071

Salonda ki saat, kitap desteği, bardak altlıkları vs. de  şu yazıdaydı. Birde bu turunculu, kırmızılı lav lambası var.  Fotoğrafta lavların rengi biraz daha farklı görünüyor. Birçok yerde hep modası çabuk geçen şey olarak bahsedilsede ben hep sevmişimdir lav lambalarını.

3 Responses

  1. e hali Says:

    Çok sıcak bir eviniz varmış keyifli bir yaşam alanı eminim yeni evinizde en az bunun kadar güzeldir :)

  2. mosquito Says:

    Çok beğendim.Turuncu renk hareket katmış.Bu arada kediniz bi abimizin kedisinin tıpkısı:)Adı Duman.Burada görünce şaşırdım:)Sevgiler..

  3. Tuba Mavituna Says:

    Tesekuurler :)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.