Gorenje ifridge ve Swarovski

Belki bazılarınız biliyordur, İngiltere de evler genellikle beyaz eşyalarıyla birlite kiralık oluyor. Eşyalı veya eşyasız seçimi size kalmış ama her iki seçenekte de birkaç beyaz eşya oluyor. Ocak ve fırın kesin ama çamaşır-bulaşık makinası ya da buzdolabı evden eve değişiyor. Bizim önce ki evimizin buzdolabı vardı bu evin yok. Bu benim için güzel bir fırsat aslında. Ama kararları tek başıma veremediğimden, bana bırakılsa anında koşup alacağım pembe Smeg buzdolabı yerine uygun ölçekli retro bir buzdolabı arayışındayken bu buzdolabına rastladım.

944a3_gorenje2

He önceden araştırmamı zaten yapmadım mı? Yaptım. Ama zaman geçtikçe önceden belirlediklerim ya stokta bulunamaz oldu ya da piyasadan kalktı. ( Buralar muallakta ) :D Ya da bulduğum siteler kapandı felan filan.

gorenjeluxuryfridge_348

Neyse geleyim Gorenje ye. Gorenje de Smeg gibi çok şirin retro buzdolaplarına sahip bir arkadaş. Tek farkı Smeg kadar çok renk ve boyut seçeneği olmaması. Ama retroların yanı sıra birde Swarovski kaplı şıkır şıkır ve IPhone ve ya Ipod touch la kontrol edilebilen aynı zamanda müzikde dinleyebileceğiniz bu iki buzdolabı var.

gorenje-the-ipod-fridge-01

gorenje-the-ipod-fridge-03

Takı veya teknoloji meraklılarına duyurulur.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.