Kedi severlere…

Kendinize yaşam alanı seçimlerinde bulunurken, minik dostlarınızıda düşünenlerdenseniz,  birdahaki sefere evinizde yenilikler yaparken ilham vereceğini düşündüğüm bu tasarımlardan faydalanabilirsiniz. Her ne kadar sizin onlar için seçip, birsürü para harcadığınız yatakları değilde kendi istedikleri koltukların baş köşelerini seçselerde, ya da canları oyun oynamak istediğinde gelip sizi uyandırma özgürlüğüne sahip olsalarda  herşey bunlarla bitmiyor.

cat-house-1

Onlarda sizin kadar o evde yaşıyorlar, siz farketmesenizde evinizin kirli olması, çok soğuk ya da çok sıcak olması onları belki sizlerden daha çok etkiliyor. Biz evimizi çok sevince ah ne güzel oluyor, onlar köpekler gibi sahiplerine değil, evlerine düşkün olunca adları nanköre çıkıyor :) Ama aslında onlarda evlerinin delileri.

cat-house-3

Bu tarz bir evde yaşamak hem onlar için zevkli olacak, hemde kendi kendilerine enerjilerini oraya buraya tırmanarak harcadıklarından sizi saçma sapan saatlerde uyandırıp, oyun oynamak istemeyeceklerdir diye tahmin ediyorum.

cat-house-2

Kaynak Momoy

One Response

  1. ŞANSLI Says:

    Ne güzel evlerinde oyun için alan ayrılmış.Çok beğendim.
    İyi akşamlar…

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.