Haydi alışverişe…

Hatırlarsınız ki sitenin ilk senelerinde çok fazla bu tarz ürünler tanıtıyordum, genellikle Türkiye de nereden bulurum diye soranlara, bekledikleri cevabı veremiyordum. Bir kaç ay önce, o eski yazılarımdan birine, kendilerinin bu tarz ürünler sattığını belirten bir yorum geldi. Eski bir konu olduğundan yorumun o kadar işe yaramayacağını düşünerek, ” Bunlardan istiyorum” hakkında bir post yazmaya karar verdim. Artık sizde bu siteden istediğiniz birçok ürünü temin edebilirsiniz.

Gelelim bu arkadaşlardan birşeyler tanıtmaya :)

1997

Kaset görünümünde ki bu seloteyp dağıtıcı, tam geçmişten kopamayan kişilere göre. Ya da bu senenin modası 80 lere uyum sağlamaya çalışanlara. Orjinal adı J- Me Tape Dispenser olan bu ürün Türkiye de 32.90 ytl ve şurada satılmakta. İngiltere den almak isteyenler olursa Urban Outfitters dan £ 15.00 e alabilirsiniz.

1999

Koca kafa bardak altlığı şurada yazdığım Splat Stan in farklı bir versiyonu.  Koca kafa lar Stan e göre biraz daha işlevsel gibi sanki. Kullanmadığınızda ayakta durabiliyorlar ve böylece hem daha az yer kaplıyor, hemde şirin görünümlerini daha da ön plana çıkarmış oluyorlar. Bu ürünün orjinal adı ise “Big Head Coasters” ve yine J-Me nin bir başka ürünü. Buraya tıklayarak 19.90 ytl ye satın alabilirsiniz. Ayrıca Splat Standenede buradan ulaşabilirsiniz.

2705

Olay yeri nihalesi- (Monkey business- Crime Scene) mutfağınıza neşe katacak, dramatik bir nihale. Hayatın yükünü taşımayı kendine görev bilmiş, fiziksel olarak ezilsede, duygusal olarak ezilmeyen, Peleg Design dan çıkma bu ürünü 19.90 ytl ye buradan alabilirsiniz.

Bu postta ki ürünler dışında aşşağıda ki yazılarda yazdıklarımdan bazılarını “bunlardanistiyorum” da bulabilirsiniz. Hepsini bulacak kadar zaman harcayamadım ama birkaçını buldum :)

Evimde sevdiklerim

Başlık bulamamak

İlginç ürünler

One Response

  1. Zeynep Says:

    Merhaba Tuğba,
    Şu olay yeri nihalesine öyle çok güldüm ki, şu anda işyerinden arkadaşlarıma gösteriyorum hep beraber gülüyoruz. Ne esprili bir ürünmüş o öyle:)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.