Baykuş aşkı

Son zamanlarda ki yeni tutkum baykuşlar. Oldum olası sevmişimdir baykuşları. Gözleri, burunları, kafalarını çevirişleri, tüyleri, hepsi ayrı bir güzellik. Son zamanlarda ise baykuşlu eşyalardan fazlaca hoşlanır oldum. Özellikle çok sahip olmayı istediğim bir lamba var ki, ne buralarda satılıyor, ne de eşim öyle birşey almaktan yana. Dolayısıyla sanırım sadece istemekle kalmış olacağım. Kendisi aşşağıda ki lamba oluyor.

 

x

Pek yaygın bir lamba değil, şurası temin edilebilecek tek yer gibi görünüyor. En azından ben arayıp başka bir yer bulamadım.

52

Birde şöyle küçük, tefek,  çok baykuşumsu durmayanı var, bu da Amerika  Urban Outfitters dan.  Ama sanırım geçen sene satılıyormuş, bu sene sitesinde görünmüyor.

 

owlmobile

Yukarıda ki mobile ise çocuk odalarında kullanılabileceği gibi evinizin diğer yerlerinde de kullanabileceğiniz bir aksesuar. Geri dönüştürebilir materyal den yapıldığı için doğa dostu. Sitesinde baykuşlunun yanı sıra başka çeşitlerini de bulabilirsiniz.  Fiyatı $ 68.00.

TWO3987-2

Son olarak aslında şemsiye standlarıyla birlikte tanıtmayı planladığım sonra vazgeçip baykuşlara özel bir postla tanıtmaya karar verdiğim baykuşlu şemsiye standı. Bu ürünü ise buradan satın alabilirsiniz.

One Response

  1. asu Says:

    Tuba han. ne kadar güzel fotoğraflar eklemişsiniz, ayrıca yazılarınız da gerçekten keyifle okunuyor.

    En kısa zamanda yeni yazılarınızı okumayı diliyorum.

    Çok güzeller… :)

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.