Nov 10

 

liberty

Yarın gidiyorum, ayın 20 sinden sonra  tekrar buralarda olacağım. Umarım burada gösterebileceğim, evime aldığım birkaç şeyle dönmüş olurum. Şimdilik hoşçakalınız :)

Nov 7

Son zamanlarda ki yeni tutkum baykuşlar. Oldum olası sevmişimdir baykuşları. Gözleri, burunları, kafalarını çevirişleri, tüyleri, hepsi ayrı bir güzellik. Son zamanlarda ise baykuşlu eşyalardan fazlaca hoşlanır oldum. Özellikle çok sahip olmayı istediğim bir lamba var ki, ne buralarda satılıyor, ne de eşim öyle birşey almaktan yana. Dolayısıyla sanırım sadece istemekle kalmış olacağım. Kendisi aşşağıda ki lamba oluyor.

 

x

Pek yaygın bir lamba değil, şurası temin edilebilecek tek yer gibi görünüyor. En azından ben arayıp başka bir yer bulamadım.

52

Birde şöyle küçük, tefek,  çok baykuşumsu durmayanı var, bu da Amerika  Urban Outfitters dan.  Ama sanırım geçen sene satılıyormuş, bu sene sitesinde görünmüyor.

 

owlmobile

Yukarıda ki mobile ise çocuk odalarında kullanılabileceği gibi evinizin diğer yerlerinde de kullanabileceğiniz bir aksesuar. Geri dönüştürebilir materyal den yapıldığı için doğa dostu. Sitesinde baykuşlunun yanı sıra başka çeşitlerini de bulabilirsiniz.  Fiyatı $ 68.00.

TWO3987-2

Son olarak aslında şemsiye standlarıyla birlikte tanıtmayı planladığım sonra vazgeçip baykuşlara özel bir postla tanıtmaya karar verdiğim baykuşlu şemsiye standı. Bu ürünü ise buradan satın alabilirsiniz.